9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Заради щасливого дитинства Роздрукувати

Керівники обласної Ради долучилися до благодійництва

10 грудня у Вінниці відбувся третій благодійний вечір на допомогу онкохворим дітям Вінниччини. Захід, ініціатором якого є вінницька дизайнер Ольга Родченко, зібрав усіх небайдужих у Вінницькому обласному академічному театрі ім.М.Садовського. Девізом вечора організатори обради гасло «Любов – це єдине, що можна дати іншому, нічого не віднімаючи в себе».

Благодійна акція патронується головою обласної Ради Сергієм Татусяком, головою облдержадміністрації Миколою Джигою, Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом, архієпископом Симеоном. До організації та участі у заході долучилися депутати обласної Ради, підприємці області, суспільні діячі, журналісти.
Вітаючи гостей вечора, Сергій Татусяк зазначив, що нове покоління наших дітей виховується за новими цінностями. Вони – відверті, справедливі і дуже чуйні до фальші. Це покоління – творче, розумне і активне.
– Наші діти, коли виростуть, дійсно побудують європейську країну. А для цього їм необхідно жити повноцінним здоровим життям. На жаль, сьогодні світ не спроможний повністю побороти проблему дитячої онкології. Єдина надія – змінити ситуацію на краще – це людське співчуття, небайдужа позиція влади і бізнесу, – наголосив голова облради.
Микола Джига переконаний, що наскільки будуть здорові і щасливі наші діти, настільки буде міцним і надійним наше майбутнє. Кожне маля повинно мати повноцінне життя, і місія влади і суспільства допомогти йому в цьому, вважає губернатор.
Керівники області і м.Вінниці повідомили, що в рамках акції допомоги онкохворим дітям ними було перераховано 50 тис. грн. Ці кошти стали частиною суми, що її організатори отримали у ході благодійного аукціону і збору коштів серед присутніх. Сума склала 77 438 гривень. А загальна сума коштів, яка перерахована на благодійний рахунок дитячої обласної лікарні для допомоги онкохворим дітям скала 274 438 грн.

Повернутись Створено: 12 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1007

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація