Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Заради щасливого дитинства Роздрукувати

Керівники обласної Ради долучилися до благодійництва

10 грудня у Вінниці відбувся третій благодійний вечір на допомогу онкохворим дітям Вінниччини. Захід, ініціатором якого є вінницька дизайнер Ольга Родченко, зібрав усіх небайдужих у Вінницькому обласному академічному театрі ім.М.Садовського. Девізом вечора організатори обради гасло «Любов – це єдине, що можна дати іншому, нічого не віднімаючи в себе».

Благодійна акція патронується головою обласної Ради Сергієм Татусяком, головою облдержадміністрації Миколою Джигою, Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом, архієпископом Симеоном. До організації та участі у заході долучилися депутати обласної Ради, підприємці області, суспільні діячі, журналісти.
Вітаючи гостей вечора, Сергій Татусяк зазначив, що нове покоління наших дітей виховується за новими цінностями. Вони – відверті, справедливі і дуже чуйні до фальші. Це покоління – творче, розумне і активне.
– Наші діти, коли виростуть, дійсно побудують європейську країну. А для цього їм необхідно жити повноцінним здоровим життям. На жаль, сьогодні світ не спроможний повністю побороти проблему дитячої онкології. Єдина надія – змінити ситуацію на краще – це людське співчуття, небайдужа позиція влади і бізнесу, – наголосив голова облради.
Микола Джига переконаний, що наскільки будуть здорові і щасливі наші діти, настільки буде міцним і надійним наше майбутнє. Кожне маля повинно мати повноцінне життя, і місія влади і суспільства допомогти йому в цьому, вважає губернатор.
Керівники області і м.Вінниці повідомили, що в рамках акції допомоги онкохворим дітям ними було перераховано 50 тис. грн. Ці кошти стали частиною суми, що її організатори отримали у ході благодійного аукціону і збору коштів серед присутніх. Сума склала 77 438 гривень. А загальна сума коштів, яка перерахована на благодійний рахунок дитячої обласної лікарні для допомоги онкохворим дітям скала 274 438 грн.

Повернутись Створено: 12 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 837

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація