Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Зарплата – на ЗСУ: голова обласної Ради Вячеслав Соколовий оприлюднив декларації про доходи Роздрукувати

Відповідно до Закону України № 3384-ІХ "Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану" голова обласної Ради Вячеслав Соколовий у визначені Законом терміни подав декларації за 2021 та 2022 роки.

Зокрема, голова обласної Ради зазначив інформацію про наявні доходи, цінне рухоме та нерухоме майно, грошові активи тощо. Так, заробітна плата голови обласної Ради за 2021 рік становила 756446 грн, а в 2022 році –631601 грн. Із початку повномасштабного вторгнення російської федерації Вячеслав Соколовий відмовився від премії, а всю свою заробітну плату спрямував на допомогу Збройним Силам України та внутрішньо переміщеним особам.

У деклараціях голова обласної Ради також вказав користування автомобілем Toyota Land Cruiser 200 (2019 року), два будинки у м. Шаргород (155 кв.м, 2004 року побудови) та м. Вінниця (297 кв.м, 2017 року), які належать родині голови облРади. Дружина Наталія Соколова, яка як співзасновник фермерського господарства «Плебанівський сад», що з 2006 року займається вирощуванням фруктів і ягід, а віднедавна і городини, володіє також низкою земельних ділянок. Із початку повномасштабного вторгнення фермерське господарство активно підтримує ЗСУ, передає для потреб військових автомобілі, військове спорядження, продукти, а також підтримує місцевий волонтерський центр.

Повернутись Створено: 30 січня 2024 року, 17:33

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація