21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Зарубіжний досвід Роздрукувати

Обласна Рада підтримала «антикорупційний» тур для журналістів в Грузію

27-28 листопада делегація з Вінниччини у складі 21 особи відвідали місто Кутаїсі (Грузія). До складу групи ввійшли 12 представників засобів масової інформації, 4 представники громадських організацій, 5 представників влади та місцевого самоврядування. Очолив делегацію голова постійної комісії обласної Ради з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Олексій Гаврилов.

Поїздка стала можливою в рамках Програми «Подолати корупцію можливо! Досвід Грузії для України». Її зініціювали та організували Вінницький обласний осередок МГО «Україна-Польща-Німеччина» та Благодійний фонд «Батьківська земля». До реалізації проекту, який відбувся в рамках обласного конкурсу підтримки громадських організацій, долучилися Вінницька обласна Рада і обласна державна адміністрація.
Протягом двох діб перебування у столиці грузинського регіону Імеретія делегація здійснила низку офіційних зустрічей та відвідала видатні історичні пам’ятки країни.
Так, під час зустрічі із представниками мерії вінницькі журналісти отримали відповіді на запитання і щодо загального розвитку країни, і щодо реалій життя грузинів 200-тисячного Кутаїсі. З гостями із Україні спілкувалися віце-мер міста Аміран Дзоценидзе, голова адміністрації мерії Тенгіз Топурідзе та депутати міської ради.
Бюрократи (як називають себе дані посадовці) визнали, що в Грузії наразі панує деяка невизначеність щодо майбутнього, у зв’язку зі зміною влади у парламенті країни, а відтак і уряді. Однак вони впевнені, що розпочаті реформи президентом М.Саакашвілі не матимуть зворотної дії.

 

 

 
 
 

– В усіх країнах відбувається зміна влади і це нормально. Наприклад, Данія. За всіма опитуваннями, це найбільш благополучна країна, де люди вважають себе найщасливішими. Але і там також програють вибори. Можливо, у Грузії за 9 років набридли одні і ті ж обличчя, хоча ми їх частково змінювали... Кожна політична партія має бути готова до програшу і виграшу. В будь-якому разі планка попередньої влади поставлена дуже високо і звернути розпочаті реформи не вийде, – наголосив Аміран Дзоценидзе.
Після зустрічі у мерії делегація відвідала місцеву телерадіокомпанію «Ріоні», де українським медійникам розповіли про особливості роботи грузинських приватних телеканалів.
Неймовірне враження справив на вінничан Будинок юстиції (так званий прозорий офіс), де будь-якому жителю Грузії і наваіть іноземцям у лічені хвилини надаються 120 видів послуг – від видачі якоїсь виписки із документів до купівлі-продажу майна.
Також вінничани стали першою офіційною делегацією з України, яка відвідала приміщення парламенту Грузії в Кутаїсі. Як зауважили самі грузини, можливо і останньою, адже нова влада хоче перенести парламент знову до Тбілісі.
Загалом Програма «Подолати корупцію можливо! Досвід Грузії для України» реалізована вдало. А мерія Кутаїсі висловила бажання налагодити із Вінниччиною більш тісні контакти, ніж були до цього.

 

Повернутись Створено: 5 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 813

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація