23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Зарубіжний досвід Роздрукувати

Обласна Рада підтримала «антикорупційний» тур для журналістів в Грузію

27-28 листопада делегація з Вінниччини у складі 21 особи відвідали місто Кутаїсі (Грузія). До складу групи ввійшли 12 представників засобів масової інформації, 4 представники громадських організацій, 5 представників влади та місцевого самоврядування. Очолив делегацію голова постійної комісії обласної Ради з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Олексій Гаврилов.

Поїздка стала можливою в рамках Програми «Подолати корупцію можливо! Досвід Грузії для України». Її зініціювали та організували Вінницький обласний осередок МГО «Україна-Польща-Німеччина» та Благодійний фонд «Батьківська земля». До реалізації проекту, який відбувся в рамках обласного конкурсу підтримки громадських організацій, долучилися Вінницька обласна Рада і обласна державна адміністрація.
Протягом двох діб перебування у столиці грузинського регіону Імеретія делегація здійснила низку офіційних зустрічей та відвідала видатні історичні пам’ятки країни.
Так, під час зустрічі із представниками мерії вінницькі журналісти отримали відповіді на запитання і щодо загального розвитку країни, і щодо реалій життя грузинів 200-тисячного Кутаїсі. З гостями із Україні спілкувалися віце-мер міста Аміран Дзоценидзе, голова адміністрації мерії Тенгіз Топурідзе та депутати міської ради.
Бюрократи (як називають себе дані посадовці) визнали, що в Грузії наразі панує деяка невизначеність щодо майбутнього, у зв’язку зі зміною влади у парламенті країни, а відтак і уряді. Однак вони впевнені, що розпочаті реформи президентом М.Саакашвілі не матимуть зворотної дії.

 

 

 
 
 

– В усіх країнах відбувається зміна влади і це нормально. Наприклад, Данія. За всіма опитуваннями, це найбільш благополучна країна, де люди вважають себе найщасливішими. Але і там також програють вибори. Можливо, у Грузії за 9 років набридли одні і ті ж обличчя, хоча ми їх частково змінювали... Кожна політична партія має бути готова до програшу і виграшу. В будь-якому разі планка попередньої влади поставлена дуже високо і звернути розпочаті реформи не вийде, – наголосив Аміран Дзоценидзе.
Після зустрічі у мерії делегація відвідала місцеву телерадіокомпанію «Ріоні», де українським медійникам розповіли про особливості роботи грузинських приватних телеканалів.
Неймовірне враження справив на вінничан Будинок юстиції (так званий прозорий офіс), де будь-якому жителю Грузії і наваіть іноземцям у лічені хвилини надаються 120 видів послуг – від видачі якоїсь виписки із документів до купівлі-продажу майна.
Також вінничани стали першою офіційною делегацією з України, яка відвідала приміщення парламенту Грузії в Кутаїсі. Як зауважили самі грузини, можливо і останньою, адже нова влада хоче перенести парламент знову до Тбілісі.
Загалом Програма «Подолати корупцію можливо! Досвід Грузії для України» реалізована вдало. А мерія Кутаїсі висловила бажання налагодити із Вінниччиною більш тісні контакти, ніж були до цього.

 

Повернутись Створено: 5 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 766

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація