21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Засідання колегії Роздрукувати

 Розробка локальних схем екомережі – стратегічний напрямок розвитку територіальних громад Вінниччини

26 вересня перший заступник голови обласної ради Ігор Кревський, спеціалісти профільних управлінь, представники громадськості та обласних ЗМІ взяли участь у засіданні колегії Держуправління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області.

Відкриваючи засідання, Ігор Кревський наголосив, що одним із найважливіших питань колегії є виконання Закону України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2020 року». Відповідно до цього закону та на виконання завдань даної стратегії депутатським корпусом обласної Ради у співпраці з природоохоронними органами було підготовлено, опрацьовано та прийнято ряд рішень, які мають наблизити екологічну складову господарювання до європейського рівня.
Також з метою розвитку обласної системи державного екологічного моніторингу розроблений проект нової регіональної програми охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки.
- Проект програми розроблений відповідно до цілей та завдань Закону України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2020 року», відповідає задекларованим принципам та передбачає використання зазначених в ній інструментів реалізації, – зазначив заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.
Розробка та затвердження місцевих схем екологічної мережі є наступним завданням в ході виконання регіональної програми екологічної мережі Вінницької області на 2004-2015 роки.
- Першим вагомим кроком на шляху виконання профільної програми стала регіональна (обласна) схема екомережі, яка була затверджена обласною радою на початку 2012 року. Кожний район, кожна територіальна громада повинні мати схему екомережі своєї території, тобто створити таку систему використання територій, при якій підтримується оптимальний баланс між господарськими територіями та такими, де запроваджені спеціальні режими охорони та відтворення природи – наголосила начальник відділу охорони земель, біоресурсів, заповідної справи та екологічної експертизи Ірина Кононова.
.- Саме в разі складання місцевих (локальних) схем можна буде говорити про повне та якісне виконання регіональної програми екологічної мережі Вінницької області на 2004-2015 роки – підкреслив начальник Держуправління охорони природи Володимир Крисько.
На колегії також було наголошено на аспекті екологічної освіти та виховання. За словами фахівців, цей напрямок є ціллю номер один у Стратегії та одним із інструментів її реалізації. Тому у новій програмі необхідно приділити особливу увагу підтримці ініціатив еколого-натуралістичних центрів, природничих секцій та гуртків, громадських природоохоронних організацій. Необхідно підняти на значно вищий рівень видавничу частину – видання презентаційних альбомів, науково-популярних та просвітницьких збірників, спеціальної періодичної, методичної та роз’яснювальної літератури.


Повернутись Створено: 26 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 842

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація