23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Засідання колегії Роздрукувати

 Розробка локальних схем екомережі – стратегічний напрямок розвитку територіальних громад Вінниччини

26 вересня перший заступник голови обласної ради Ігор Кревський, спеціалісти профільних управлінь, представники громадськості та обласних ЗМІ взяли участь у засіданні колегії Держуправління охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області.

Відкриваючи засідання, Ігор Кревський наголосив, що одним із найважливіших питань колегії є виконання Закону України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2020 року». Відповідно до цього закону та на виконання завдань даної стратегії депутатським корпусом обласної Ради у співпраці з природоохоронними органами було підготовлено, опрацьовано та прийнято ряд рішень, які мають наблизити екологічну складову господарювання до європейського рівня.
Також з метою розвитку обласної системи державного екологічного моніторингу розроблений проект нової регіональної програми охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки.
- Проект програми розроблений відповідно до цілей та завдань Закону України «Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2020 року», відповідає задекларованим принципам та передбачає використання зазначених в ній інструментів реалізації, – зазначив заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.
Розробка та затвердження місцевих схем екологічної мережі є наступним завданням в ході виконання регіональної програми екологічної мережі Вінницької області на 2004-2015 роки.
- Першим вагомим кроком на шляху виконання профільної програми стала регіональна (обласна) схема екомережі, яка була затверджена обласною радою на початку 2012 року. Кожний район, кожна територіальна громада повинні мати схему екомережі своєї території, тобто створити таку систему використання територій, при якій підтримується оптимальний баланс між господарськими територіями та такими, де запроваджені спеціальні режими охорони та відтворення природи – наголосила начальник відділу охорони земель, біоресурсів, заповідної справи та екологічної експертизи Ірина Кононова.
.- Саме в разі складання місцевих (локальних) схем можна буде говорити про повне та якісне виконання регіональної програми екологічної мережі Вінницької області на 2004-2015 роки – підкреслив начальник Держуправління охорони природи Володимир Крисько.
На колегії також було наголошено на аспекті екологічної освіти та виховання. За словами фахівців, цей напрямок є ціллю номер один у Стратегії та одним із інструментів її реалізації. Тому у новій програмі необхідно приділити особливу увагу підтримці ініціатив еколого-натуралістичних центрів, природничих секцій та гуртків, громадських природоохоронних організацій. Необхідно підняти на значно вищий рівень видавничу частину – видання презентаційних альбомів, науково-популярних та просвітницьких збірників, спеціальної періодичної, методичної та роз’яснювальної літератури.


Повернутись Створено: 26 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 817

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація