Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулось засідання постійної комісії обласної Ради Роздрукувати

13 серпня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя. У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, директор Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Тетяна Бабій.

Під час зібрання розглянуто 4 питань порядку денного:

1. Про призначення Мовчан Л.В. на посаду головного лікаря обласного комунального закладу ,,Вінницький обласний дитячий кардіоревматологічний санаторій”.

 2. Про виконання рішення 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2013року №413 ,,Про Обласну програму ,,Здоров’я нації на 2013-2015 роки”.

3. Про звернення гр. Павленко Л.В., яка мешкає за адресою: м. Вінниця, вул. Станіславського буд.23/54 щодо її незаконного звільнення з посади лікаря комунальної установи ,,Жмеринська міська станція швидкої медичної допомоги”.

4. Про лист - звернення голови громадського об’єднання ,,Народна Рада” Майдану Вінничини Малиновського В.В. щодо завищення цін на ліки для незахищених верств населення.                                      

За результатами обговорення були прийняті відповідні рішення щодо розгляду питань порядку денного.

З висновками та протоколом засідання постійної комісії більш детально можна буде ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі ,,Документи”.

Повернутись Створено: 13 серпня 2015 року, 17:32 Переглядів: 1130

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація