23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Засідання комісії Комітету регіонів Євросоюзу відбулося з акцентом на Вінниччині Роздрукувати

17 червня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Комісії у справах громадянства, управління, інституційних і зовнішніх зв'язків (CIVEX) Комітету регіонів Європейського Союзу. Захід відбувся в рамках першого Транскордонного економічного форуму у місті Ясси (Румунія).

Темою засідання стало питання східних кордонів Євросоюзу, в тому числі й з Україною. Віце-голова CIVEX Владімір Кіссіов зауважив, що на сьогодні це питання є пріоритетом для Комітету регіонів.

– Наша мета – створити на східних кордонах Євросоюзу зону благополуччя, економічно розвинений простір, в якому буде панувати мир і порозуміння, – наголосив пан Кіссіов.

У зв’язку з цим, комісія обговорила питання, які є актуальними для України напередодні набуття статусу асоційованого члена ЄС. А оскільки нашу державу представляла делегація з Вінниччини, «українські» питання обговорювалися через призму нашої області.

– Керівництво CIVEX висловило довіру Вінницькій області та запросили нас до співпраці. Це за ту роботу, яку регіон проводить в рамках євроінтеграції. Комісією визнано, що Вінниччина може бути і є добрим промоутером України в Європі, – озвучив позицію CIVEX Сергій Татусяк.

Він додав, що Комітет регіонів ЄС не декларативно, а на практиці демонструє свою позицію підтримки регіональних та місцевих влад. Про це свідчить і той факт, що свої засідання комітет все частіше проводить не в Брюсселі і не в столицях країн, а у регіонах.

 

Повернутись Створено: 19 червня 2013 року, 21:19 Переглядів: 906

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація