21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Засідання комісії Комітету регіонів Євросоюзу відбулося з акцентом на Вінниччині Роздрукувати

17 червня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Комісії у справах громадянства, управління, інституційних і зовнішніх зв'язків (CIVEX) Комітету регіонів Європейського Союзу. Захід відбувся в рамках першого Транскордонного економічного форуму у місті Ясси (Румунія).

Темою засідання стало питання східних кордонів Євросоюзу, в тому числі й з Україною. Віце-голова CIVEX Владімір Кіссіов зауважив, що на сьогодні це питання є пріоритетом для Комітету регіонів.

– Наша мета – створити на східних кордонах Євросоюзу зону благополуччя, економічно розвинений простір, в якому буде панувати мир і порозуміння, – наголосив пан Кіссіов.

У зв’язку з цим, комісія обговорила питання, які є актуальними для України напередодні набуття статусу асоційованого члена ЄС. А оскільки нашу державу представляла делегація з Вінниччини, «українські» питання обговорювалися через призму нашої області.

– Керівництво CIVEX висловило довіру Вінницькій області та запросили нас до співпраці. Це за ту роботу, яку регіон проводить в рамках євроінтеграції. Комісією визнано, що Вінниччина може бути і є добрим промоутером України в Європі, – озвучив позицію CIVEX Сергій Татусяк.

Він додав, що Комітет регіонів ЄС не декларативно, а на практиці демонструє свою позицію підтримки регіональних та місцевих влад. Про це свідчить і той факт, що свої засідання комітет все частіше проводить не в Брюсселі і не в столицях країн, а у регіонах.

 

Повернутись Створено: 19 червня 2013 року, 21:19 Переглядів: 931

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація