9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Засідання комісії Комітету регіонів Євросоюзу відбулося з акцентом на Вінниччині Роздрукувати

17 червня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Комісії у справах громадянства, управління, інституційних і зовнішніх зв'язків (CIVEX) Комітету регіонів Європейського Союзу. Захід відбувся в рамках першого Транскордонного економічного форуму у місті Ясси (Румунія).

Темою засідання стало питання східних кордонів Євросоюзу, в тому числі й з Україною. Віце-голова CIVEX Владімір Кіссіов зауважив, що на сьогодні це питання є пріоритетом для Комітету регіонів.

– Наша мета – створити на східних кордонах Євросоюзу зону благополуччя, економічно розвинений простір, в якому буде панувати мир і порозуміння, – наголосив пан Кіссіов.

У зв’язку з цим, комісія обговорила питання, які є актуальними для України напередодні набуття статусу асоційованого члена ЄС. А оскільки нашу державу представляла делегація з Вінниччини, «українські» питання обговорювалися через призму нашої області.

– Керівництво CIVEX висловило довіру Вінницькій області та запросили нас до співпраці. Це за ту роботу, яку регіон проводить в рамках євроінтеграції. Комісією визнано, що Вінниччина може бути і є добрим промоутером України в Європі, – озвучив позицію CIVEX Сергій Татусяк.

Він додав, що Комітет регіонів ЄС не декларативно, а на практиці демонструє свою позицію підтримки регіональних та місцевих влад. Про це свідчить і той факт, що свої засідання комітет все частіше проводить не в Брюсселі і не в столицях країн, а у регіонах.

 

Повернутись Створено: 19 червня 2013 року, 21:19 Переглядів: 1024

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація