23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Тиврівської районної ради Роздрукувати

17 січня поточного року відбулося засідання Координаційної  ради з питань місцевого самоврядування при голові Тиврівської районної ради.

Членами Координаційної ради жваво обговорювалися питання проведення зборів громадян за місцем проживання та забезпечення ремонту та утримання доріг загального користування місцевого значення населених пунстів Тиврівського району.

У засіданні Координаційної рали взяв участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради – керуючий справами Степан Нешик, який у своєму виступі зазначив, що обговорення цих  питань вже відбулось на обласному рівні, а тому рекомендував сільським, селищному та міському головам до проведення зборів вивчити стан справ життя і діяльності територіальних громад. Враховуючи необхідність у  вирішенні їх нагальних потреб для надання практичної і методичної допомоги на місцях, запросити керівників та відповідальних працівників районних відділів, служб, організацій, установ. А також узагальнити висловлені на зборах критичні зауваження і пропозиції на адресу районних та обласних служб для розроблення відповідних заходів по їх виконанню.

Для самостійного вирішення територіальними громадами питань місцевого значення учасники зібрання розглянули питання участі громад у проектах та програмах розвитку територій.

З усіх питань, які розглядалися Координаційною радою, прийняті відповідні рішення.

Повернутись Створено: 20 січня 2014 року, 09:16 Переглядів: 848

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація