Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Тиврівської районної ради Роздрукувати

17 січня поточного року відбулося засідання Координаційної  ради з питань місцевого самоврядування при голові Тиврівської районної ради.

Членами Координаційної ради жваво обговорювалися питання проведення зборів громадян за місцем проживання та забезпечення ремонту та утримання доріг загального користування місцевого значення населених пунстів Тиврівського району.

У засіданні Координаційної рали взяв участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради – керуючий справами Степан Нешик, який у своєму виступі зазначив, що обговорення цих  питань вже відбулось на обласному рівні, а тому рекомендував сільським, селищному та міському головам до проведення зборів вивчити стан справ життя і діяльності територіальних громад. Враховуючи необхідність у  вирішенні їх нагальних потреб для надання практичної і методичної допомоги на місцях, запросити керівників та відповідальних працівників районних відділів, служб, організацій, установ. А також узагальнити висловлені на зборах критичні зауваження і пропозиції на адресу районних та обласних служб для розроблення відповідних заходів по їх виконанню.

Для самостійного вирішення територіальними громадами питань місцевого значення учасники зібрання розглянули питання участі громад у проектах та програмах розвитку територій.

З усіх питань, які розглядалися Координаційною радою, прийняті відповідні рішення.

Повернутись Створено: 20 січня 2014 року, 09:16 Переглядів: 906

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація