23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Засідання постійної комісії обласної Ради з питань молодіжної політики, спорту і туризму. Роздрукувати

1 серпня 2015 року під головуванням голови постійної комісії  Гатаулліна І.Ф. відбулось виїзне засідання постійної комісії обласної Ради з питань молодіжної політики, спорту і туризму в селі Ольгопіль Чечельницького району. До порядку денного були внесені такі питання:

- про затвердження додатково виділених коштів обласного бюджету на галузь «Фізична культура і спорт», на сферу молодіжної, сімейної та гендерної політики;

- про визначення кандидатур на присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.

В обговоренні питань крім членів комісії взяли участь запрошені: Чернявський С.В.- начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації,  Рябова А.К.- начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер управління  у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Депутати обласної Ради погодили розподіл додатково виділених коштів обласного бюджету на 2015 рік в галузі «Фізична культура і спорт», на сферу молодіжної, сімейної та гендерної політики.

Члени постійної комісії одноголосно підтримали кандидатури Данилової Олени Миколаївни-виконавчого директора Благодійного Фонду «Подільська громада» та Студілка Максима Анатолійовича-директора Центру суспільної освіти та соціального партнерства міста Вінниці, члена Правління Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії» на присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 4 серпня 2015 року, 15:45 Переглядів: 798

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація