23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Засідання постійної комісії обласної Ради з питань зміцнення житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Роздрукувати

29 березня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань зміцнення житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження.

До порядку денного були внесені наступні питання:

1. Про проект розпорядження голови обласної Ради «Про встановлення  надбавки до посадового окладу Кізю С.В. – начальнику Вінницької комунальної установи «Служба технічного нагляду за об’єктами житлово-комунального господарства».

2. Звернення гр.Пшеничникової Л.М. щодо сприяння у вирішенні питання отримання дозволу на індивідуальне опалення.

3. Звернення гр. Мазура О.Г. щодо не укладання власниками квартир багатоквартирних будинків м.Вінниці договору про надання послуг водопостачання та водовідведення із КП «Вінницяоблводоканал»

У роботі засідання взяли участь представники ПАТ «Вінницягаз» з комерційної діяльності, департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури, КП «Вінницяоблводоканал» .

У ході засідання були обговорені проблеми, з якими звернулися  заявники. Присутні члени постійної комісії внесли пропозиції щодо вирішення порушених питань. Зокрема, було прийнято рішення про звернення до Вінницької міської ради, департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури та КП «Вінницяводоканал» з метою аналізу та оцінки ситуації, що склалася.

Повернутись Створено: 30 квітня 2014 року, 10:40 Переглядів: 738

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація