Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

На грошову допомогу сім'ям загиблих та пораненим у АТО обласний бюджет виділяє на 820 тисяч гривень більше Роздрукувати

19 травня 2016 року відбулось чергове засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. Участь в засіданні комісії також взяли директори та заступники директорів департаментів обласної державної адміністрації, керівники окремих комунальних підприємств обласної Ради.

На засідання бюджетної комісії було внесено 16 питань, серед яких бюджетні, питання фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств, внесення змін до обласних програм, питання комунальної власності.

Головним питанням порядку денного був розгляд проекту розпорядження голови облдержадміністрації “Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік”. Серед ключових елементів погоджених змін до обласного бюджету варто відзначити:

-                зарахування до обласного бюджету субвенцій із районних бюджетів на загальну суму 1,57 млн.грн. для придбання інсулінів та інших препаратів хворим на цукровий діабет. Окрім цього, 1 млн.грн. перерозподілено на вказані цілі за рахунок коштів, що передбачені в обласному бюджеті на охорону здоров’я;

-                на 820 тис.грн. збільшуються призначення для надання одноразової грошової матеріальної допомоги сім'ям загиблих та особам, які отримали поранення під час проведення антитерористичної операції в східних областях України;

-                1,5 млн.грн. спрямовується на благоустрій прилеглої території могили М.Д.Леонтовича в с. Марківка Теплицького району;

-                500 тис.грн. виділено на проведення зовнішніх ремонтно-будівельних та оздоблюючих робіт із заміною покрівлі в корпусі №7 ВОКЛ ім. М.І.Пирогова.

На комісії також було розглянуто  результати фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств “Вінницяоблтеплоенерго” та “Віноблагроліс” у 1 кварталі 2016 року. В ході розгляду цих питань голова комісії Геннадій Мазур наголосив, що підприємствам необхідно посилити роботу щодо виходу на діяльність із вищим рівнем рентабельності. При цьому повинен дотримуватись баланс між можливістю підприємства надавати населенню соціально важливі послуги за доступними цінами та можливістю працювати на прибуткову рівні і наповнювати обласний бюджет.

Важливим питанням, яке було розглянуто і підтримано на бюджетній комісії є внесення змін до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016 - 2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад». Пропоновані зміни дадуть змогу спрямувати кошти обласного бюджету на фінансування ряду військових частин з метою зміцнення обороноздатності області.

 

Повернутись Створено: 19 травня 2016 року, 20:08 Переглядів: 892

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація