Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Засідання позачергової сесії перенесено на 17-ту годину (ОНОВЛЕНО) Роздрукувати

15 березня у сесійній залі обласної Ради заплановано проведення позачергової 16-ї сесії обласної Ради. Зранку відбулось засідання президії, на якому з 30 її членів були присутні 15. О 10-й годині розпочалось засідання сесії. З 84 депутатів у залі зареєструвалось 30. Відповідно до регламенту обласної Ради, у разі відсутності кворуму, сесійне засідання переноситься на годину. Таким чином, засідання сесії було перенесено на 11 годину.

У зазначений час необхідної для кворуму явки депутатів не було, тому члени президії зібрались у кабінеті голови обласної Ради Анатолія Олійника на засідання, аби прийняти рішення щодо подальшої ситуації.

Було внесено дві пропозиції: від голови облдержадміністрації Валерія Коровія – перенести пленарне засідання позачергової 16-ї сесії  на 17 березня та від депутата політичної партії ВО «Свобода» Валерія Скрипченка – на 14 годину 15 березня. Враховуючи соціально напружену ситуацію, внаслідок перекриття громадськими активістами вул. Соборної у обласному центрі, членами президії було прийнято рішення про перенесення сесійного засідання на 14 годину 15 березня.

ОНОВЛЕНО

О 14-й годині з 84 депутатів у залі було зареєстровано 28. Голова обласної Ради  запропонував членам президії зібратись на нараду. Після тривалих дискусій було  прийнято рішення про перенесення сесійного засідання на 17 годину 15 березня.

Повернутись Створено: 15 березня 2017 року, 12:22 Переглядів: 501

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація