23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Засідання позачергової сесії перенесено на 17-ту годину (ОНОВЛЕНО) Роздрукувати

15 березня у сесійній залі обласної Ради заплановано проведення позачергової 16-ї сесії обласної Ради. Зранку відбулось засідання президії, на якому з 30 її членів були присутні 15. О 10-й годині розпочалось засідання сесії. З 84 депутатів у залі зареєструвалось 30. Відповідно до регламенту обласної Ради, у разі відсутності кворуму, сесійне засідання переноситься на годину. Таким чином, засідання сесії було перенесено на 11 годину.

У зазначений час необхідної для кворуму явки депутатів не було, тому члени президії зібрались у кабінеті голови обласної Ради Анатолія Олійника на засідання, аби прийняти рішення щодо подальшої ситуації.

Було внесено дві пропозиції: від голови облдержадміністрації Валерія Коровія – перенести пленарне засідання позачергової 16-ї сесії  на 17 березня та від депутата політичної партії ВО «Свобода» Валерія Скрипченка – на 14 годину 15 березня. Враховуючи соціально напружену ситуацію, внаслідок перекриття громадськими активістами вул. Соборної у обласному центрі, членами президії було прийнято рішення про перенесення сесійного засідання на 14 годину 15 березня.

ОНОВЛЕНО

О 14-й годині з 84 депутатів у залі було зареєстровано 28. Голова обласної Ради  запропонував членам президії зібратись на нараду. Після тривалих дискусій було  прийнято рішення про перенесення сесійного засідання на 17 годину 15 березня.

Повернутись Створено: 15 березня 2017 року, 12:22 Переглядів: 451

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація