Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Засновано щорічну літературну премію «Бурштинова зоря» Роздрукувати

Днями завершила роботу дводенна творча нарада молодих авторів Національної спілки письменників України, ініційована Національною спілкою письменників України та підтримана Вінницькою обласною Радою, Вінницькою облдержадміністрацією, Вінницькою організацією НСПУ.

Перша частина наради пройшла в залі засідань Вінницького державного педагогічноо університету ім. М.  Коцюбинського (ВДПУ).

Під час секційних засідань її учасники розглянули питання щодо перспектив розвиту української поезії та прози. Після завершення для письменників було організовано поїздку в селище Турбів Липовецького району.

У Турбові на базі сільськогосподарського підприємства «Україна» було оголошено про відновлення древнього торгового «бурштинового» шляху, що вів із Вінниці до Чорного  моря, а далі – аж у Середземномор’я.

За сприяння депутата обласної Ради Леоніда  Повха, голови Правління Асоціації «Український Бурштиновий Світ» Галини  Симхи, редакції журналу «Вінницький край» і вінницької письменницької організації було засновано щорічну літературну премію «Бурштинова зоря», яку з 2019 року вручатимуть українським письменникам за найкращі прозові та поетичні твори про український бурштин або історії, пов’язані з бурштином. Преміювання відбуватиметься в тих містах України, по яких проходив «бурштиновий» шлях  – від Поділля до Чорного моря.

Повернутись Створено: 21 вересня 2018 року, 16:24 Переглядів: 262

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація