Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Засновано щорічну літературну премію «Бурштинова зоря» Роздрукувати

Днями завершила роботу дводенна творча нарада молодих авторів Національної спілки письменників України, ініційована Національною спілкою письменників України та підтримана Вінницькою обласною Радою, Вінницькою облдержадміністрацією, Вінницькою організацією НСПУ.

Перша частина наради пройшла в залі засідань Вінницького державного педагогічноо університету ім. М.  Коцюбинського (ВДПУ).

Під час секційних засідань її учасники розглянули питання щодо перспектив розвиту української поезії та прози. Після завершення для письменників було організовано поїздку в селище Турбів Липовецького району.

У Турбові на базі сільськогосподарського підприємства «Україна» було оголошено про відновлення древнього торгового «бурштинового» шляху, що вів із Вінниці до Чорного  моря, а далі – аж у Середземномор’я.

За сприяння депутата обласної Ради Леоніда  Повха, голови Правління Асоціації «Український Бурштиновий Світ» Галини  Симхи, редакції журналу «Вінницький край» і вінницької письменницької організації було засновано щорічну літературну премію «Бурштинова зоря», яку з 2019 року вручатимуть українським письменникам за найкращі прозові та поетичні твори про український бурштин або історії, пов’язані з бурштином. Преміювання відбуватиметься в тих містах України, по яких проходив «бурштиновий» шлях  – від Поділля до Чорного моря.

Повернутись Створено: 21 вересня 2018 року, 16:24 Переглядів: 529

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація