5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Засоби індивідуального захисту отримала Вінницька міська клінічна лікарня №1 Роздрукувати

28 квітня медичні працівники Вінницької міської клінічної лікарні №1 отримали допомогу, організовану Офісом Президента України, у вигляді засобів індивідуального захисту.

Нагадаємо, вчора частину централізованої поставки було направлено до Калинівської ЦРЛ, а також до Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

 Це вже четвертий розподіл централізованої допомоги, в рамках якого Вінницька область отримала 1350 захисних костюмів, 100 костюмів біологічного захисту і 1 тис. захисних масок М – 95, які були розподілені між нашими закладами госпітальної бази, у яких лікуються хворі на COVID – 19. Засоби індивідуального захисту також були доставлені до Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Загалом  на Вінниччині проводиться щоденний моніторинг наявності засобів індивідуального захисту у лікувальних закладах регіону.

Про забезпечення Вінницької міської клінічної лікарні №1 та про поточну потребу в засобах індивідуального захисту розповів директор медичного закладу Костянтин Ліваковський.

  • Враховуючи те, що Вінницьку міську клінічну лікарню №1 визначено як опорний медзаклад для лікування хворих на COVID – 19, то, звичайно, завжди є потреба у засобах індивідуального захисту. На сьогодні їх достатньо, але ці матеріали досить швидко використовуються, так як ми постійно працюємо з хворими на коронавірусну інфекцію. Саме тому є потреба у щоденному поповненні кількості засобів індивідуального захисту. Така допомога для нас є актуальною та вкрай необхідною.

За словами Костянтина Ліваковського, залежно від кількості хворих та тих відділень у яких вони перебувають, медпрацівники лікувального закладу використовують близько 50 захисних костюмів на день.

Повернутись Створено: 28 квітня 2020 року, 14:40 Переглядів: 113

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація