Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк став першим чемпіоном області з армреслінгу у 2004 році Роздрукувати

17 березня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, Немирівський міський голова Віктор Качур та начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський офіційно відкрили 25 чемпіонат України серед дорослих з армспорту, який пройшов вперше на Вінниччині. Змагання відбулись на базі санаторію «Аванград» у місті Немирові.

В урочистостях також взяли участь Президент Республіканської федерації армспорту Володимир Петренко, депутат обласної Ради Степан Шимко, учасники змагань, вболівальники та вихованці спортивних шкіл.

Варто зазначити, що заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, активно займався армспортом, він був одним з ініціаторів створення Немирівської федерації армспорту та першим переможцем обласних змагань у 2004 році. Під час проведення змагань начальник управління з питань фізкультури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський вручив голові Вінницької обласної федерації Миколі Торохтію комплект футболок для спортсменів.

Близько 200 спортсменів із 20 регіонів України боролись за нагороди чемпіонату. Було розіграно 17 комплектів медалей. Змагання пройшли в 11 вагових категоріях серед чоловіків і в 6 вагових категоріях серед жінок.

Завдяки організації чемпіонату на високому рівні, як з боку обласної федерації, так і досвідченої суддівської колегії, змагання пройшли чітко, злагоджено, згідно з регламентованим часом. Переможцями ювілейного чемпіонату стали команди з Харкова (199 очок), Полтави (150 очок) і Києва (121 очко). Дві спортсменки з Вінниччини – Вікторія Рожко і Оксана Дяченко у своїх вагових категоріях посіли, відповідно, 2 і 3 місця.

Всі попередні поєдинки і фінали транслювались на сайті Української федерації армспорту в прямому ефірі. 17 березня пройшли попередні поєдинки на ліву руку та фінальні змагання. 18 березня – попередні  та фінальні поєдинки на праву руку.

Повернутись Створено: 19 березня 2018 року, 11:13 Переглядів: 1174

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація