Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та депутат обласної Ради Тарас Кобець провели виїзний прийом громадян в Погребищі Роздрукувати

Вчора, 7 лютого, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк спільно з депутатом обласної Ради Тарасом Кобцем здійснили робочу поїздку в Погребищенський район.

В рамках візиту провели виїзний прийом громадян та поспілкувалися із громадою селища. З питанням щодо відновлення роботи котельні у Степанківській школі, де навчається 115 учнів звернувся житель Погребища Анатолій Гемега. Чоловік зазначив, що наразі всі необхідні документи готові потрібні лише кошти для того, аби котел ввести в дію.

Більшість громадян, які прийшли на прийом зверталися з проханням про надання матеріальної допомоги для лікування дітей та рідних.

З кожного питання, яке було порушено під час прийому, заявникам було надано відповідні роз’яснення.

Перебуваючи з робочим візитом Михайло Кременюк і Тарас Кобець поспілкувалися із керівництвом вищого професійного училища №42 міста Погребище. Обговорили питання щодо необхідності будівництва очисних споруд і каналізації. Зараз у навчального закладу вже є розроблена проектно-кошторисна документація на 200 м каналізаційного колектора.

Училище здійснює набір учнів на базі 9 класів терміном навчання 3 роки (тракторист-машиніст сільськогосподарського і лісогосподарського господарства, водій автотранспортних засобів категорії «С», електромонтер з обслуговування електроустановок, електрозварник, кухар, кондитер, слюсар з ремонту автомобілів) та на базі 11 класів терміном навчання від 10 місяців до 1,5 року.  

В училищі функціонують бібліотека з комп’ютерним читальним залом, спортивний та тренажерний зали, стадіон зі спортивними майданчиками, їдальня, та гуртожиток.   

Окрім цього, депутати ознайомилися із роботою Погребищенського медичного коледжу. Зазначений заклад є вищим навчальним закладом І рівня акредитації.

Освітня діяльність проводиться за денною формою навчання на базі повної загальної середньої освіти (11 класів) та базової загальної середньої освіти (9 класів).

Підготовка фахівців ведеться як за рахунок місцевого бюджету, так і на контрактній основі.

У коледжі навчаються 470 студентів на трьох відділеннях: «Лікувальна справа», «Сестринська справа» та «Акушерська справа».

Для проведення навчально-виховного процесу в коледжі функціонує 34 кабінети і лабораторії, тренажерний кабінет, актова зала на 490 місць, дискоклуб, кімнати психологічного розвантаження.

Директор закладу Олександр Гаврилюк розповів, що серед штатних викладачів працюють кандидат медичних наук, кандидат юридичних наук, Заслужений вчитель України, Заслужений працівник освіти України, викладачі вищої категорії, викладачі-методисти,  викладачі, які нагороджені значками Відмінник освіти України, Відмінник охорони здоров’я та мають звання «старший викладач».

На базі районної лікарні для проведення навчальної практики студентів функціонують навчальні кімнати з терапії,  хірургії,  акушерства та гінекології, планування сім’ї,  дерматовенерології та з педіатрії.

Усі кабінети оснащені необхідним обладнанням, інструментарієм та медикаментами згідно з нормами матеріально-технічного забезпечення.

Також Михайло Кременюк та Тарас Кобець поспілкувалися із головним лікарем центральної районної лікарні Василем Павліченком, який розповів, що у лікарні за рахунок Державного екологічного фонду проводиться реконструкція очисних споруд і мереж ЦРЛ, а також зазначив, що планують подавати документи для виготовлення проектно-кошторисної документації на заміну даху та утеплення фасаду хірургічного відділення.

Голова Погребищенської районної ради Сергій Волинський продемонстрував гостям роботу електронної системи поіменного голосування «Голос».

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 8 лютого 2018 року, 20:13
Оновлено: 8 лютого 2018 року, 21:05
Переглядів: 1210

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація