Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь у VI Конгресі ініціатив Східної Європи Роздрукувати

25-26 вересня в місті Любліні Республіки Польща проходить VI Конгрес ініціатив Східної Європи. Вінницьку делегацію представляють заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич та голова Липовецької районної ради Юрій Науменко. Окрім Вінниччини, участь в роботі зібрання беруть представники органів місцевого самоврядування Харківської, Волинської, Львівської, Тернопільської областей.

Конгрес ініціатив Східної Європи об’єднує спеціалістів-практиків у сфері транскордонної співпраці, спрямованої на суспільний розвиток, а також він є платформою для діалогу представників культури, освіти, мистецтва, органів державної влади, місцевого самоврядування. Основна увага спрямована на перспективи розвитку Центральної і Східної Європи, проблеми малих міст і сільських районів.

– Велика увага Конгресу приділена інноваціям, які не лише дозволять виконувати завдання швидше й ефективніше, але і покращать якість повсякденного життя. Крім того, включені важливі питання, пов’язані з наукою і освітою, місцевою демократією, туризмом, культурою, що важливо для України, яка перебуває в процесі реформування, – прокоментував заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Планується дискусія в рамках восьми програмних ліній  – децентралізація влади, інноваційність, політика та безпека, наука і освіта, моделі примирення.

Під час першого дня проведення Конгресу відбулась панельна дискусія «Інтеграція країн Східного партнерства». Модератор заходу екс-віце-міністр іноземних справ Польщі Кшиштоф Становськи представив головних доповідачів зазначеної теми – віце-президента Європейського парламенту Рішарда Чарнецького, посла Азербайджана в Польщі Хасана Хасанова і посла Польщі в Україні Яна Пекло.

В панельній дискусії «Створення мережі міжнародного співробітництва органів місцевого самоврядування» участь в обговоренні взяли Президент Фонду Менеджерських Ініціатив Павло Прокоп, віце-маршалек Люблінського воєводства Кшиштоф Грабчук і мер Теребовля Сергій Поперчний.

VI Конгрес відбувається в рамках діяльності Центру східних компетенцій – програми, реалізовної Люблінським воєводством. Завданням Центру є створення мереж та ініціювання нових заходів, спрямованих на формування нової якості у сфері співробітництва. Цьогорічний конгрес проводиться в рамках святкування 700-річчя надання місту Любліну Магдебургського права.

Повернутись Створено: 25 вересня 2017 року, 11:58 Переглядів: 683

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація