23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Заступник голови обласної Ради Наталія Солейко запропонувала депутатам підтримали відкритий лист щодо звільнення Надії Савченко Роздрукувати

27 лютого заступник голови обласної Ради Наталія Солейко запропонувала депутатам наприкінці пленарного засідання чергової 33-ї сесії обласної Ради підписати відкритий лист до Володимира Путіна з вимогою звільнення протиправно утримуваної під вартою в Російській Федерації, народного депутата України восьмого скликання Надії Савченко.

Ведеться збір підписів депутатів обласної Ради під зазначеним листом. Із текстом можна ознайомитися нижче:

“Сьогодні 27 лютого, виповнюється 77 днів голодування Надії Савченко, яка стала символом незламності духу українського народу в боротьбі за цілісність нашої суверенної держави. Ця мужня жінка кинула виклик Вам, пане Путін, одному з найбільших кривавих представників світового тероризму. Ви керуєте величезною країною, але нині Ваша репутація і врешті решт Ваше майбутнє залежить саме від того, чи знайдете ви в собі мужність випустити з в'язниці українську льотчицю.

Надія Савченко довела, що йтиме до кінця, що вона готова ціною власного життя захистити своє право на справедливість. Нині весь світ підтримує героїчну українку. Ви ж скочуєтесь у безодню безумства і ведете свій народ до міжнародної ізоляції. Вам не буде виправдання у нащадків. Схаменіться. Існує безліч юридичних підстав для звільнення Надії Савченко з в’язниці, яку в народі вже іменують «путінською катівнею». Невже саме таку пам'ять Ви хочете залишити про себе в історії? Невже Вам мало смертей українські їх та російських солдат, за які Ви понесете відповідальність? Згадайте, що життя кожної людини безцінне. Зупиніть війну, зупиніть кровопролиття, звільніть Надію.

Хочемо нагадати Вам. що Савченко є членом Парламентської асамблеї Ради Європи. Цей статус гарантує імунітет від арешту та кримінального переслідування на території всіх держав-членів ПАРЕ, до яких, незважаючи на втрату права голосу, входить і РФ. В Мінську було досягнуто домовленості щодо обміну полоненими - «всіх на всіх». Пане Путін чому Би не включили до списку полонених прізвище Надії Савченко? Ваше лицемірство не знає меж та Ви не зможете безкарно обманювати світову спільноту, як обманюєте російський народ.

Підпорядковані Вам судді подовжили термін утримання вашої бранки під вартою до травня місяця. Відеозапис з останнього засідання суду викликає занепокоєння за життя Надії, вона просто може не дожити до наступного суду. Пане президент, не порушуйте законів людяності. Загибель Надії Савченко ляже на Ваше сумління, і жодні пропагандистські трюки не допоможуть зняти провинну за цю смерть саме з Вас особисто. Світові лідери відвернуться від президента-вбивці.

Ми, депутати Вінницької обласної Ради, звертаючись до Вас, пане Путін, наполягаємо на звільненні Надії Савченко відповідно до норм Статуту Ради Європи та останніх домовленостей у Мінську "в нормандському форматі”.

Повернутись Створено: 27 лютого 2015 року, 18:19 Переглядів: 704

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація