23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Заступник голови обласної Ради ознайомився з діяльністю соціальних закладів Теплика Роздрукувати

Під час робочої поїздки 2 березня до Теплицького району заступник голови обласної Ради Ігор Хміль разом з депутататом обласної Ради від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Євгеном Власюком і головою районної ради Тетяною Сокотнюк побували у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 смт Теплика.

Вони поспілкувалися з педагогічним колективом та ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу.

Ця школа прославилася тим, що тут початок занять учні щоденно розпочинають з виконання Гімну України, збирають використані батарейки і вчаться роздільному сортуванню сміття. Загалом тут навчається 323 учні з райцентру та навколишніх сіл.

Як поінформувала директор школи Віта Іванівна Лайко, завдяки перемозі в Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад минулого року вдалось замінити вікна та відремонтувати фасад приміщення. В планах керівництва – виконання внутрішніх ремонтних робіт та облаштування кабінету інклюзії. За словами Віти Іванівни, вони змагаються за статус опорної школи у районі.

Ігор Хміль запевнив, що це не останній його візит на Тепличчину і він сприятиме покращенню матеріально-технічної бази закладу.

Також в ході поїздки заступник голови обласної Ради оглянув територію районної бібліотеки для дітей та відвідав нещодавно введене в експлуатацію приміщення Теплицької лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

 

Повернутись Створено: 3 березня 2018 року, 14:06 Переглядів: 1302

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація