Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Заступник голови обласної Ради ознайомився з діяльністю соціальних закладів Теплика Роздрукувати

Під час робочої поїздки 2 березня до Теплицького району заступник голови обласної Ради Ігор Хміль разом з депутататом обласної Ради від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Євгеном Власюком і головою районної ради Тетяною Сокотнюк побували у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 смт Теплика.

Вони поспілкувалися з педагогічним колективом та ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу.

Ця школа прославилася тим, що тут початок занять учні щоденно розпочинають з виконання Гімну України, збирають використані батарейки і вчаться роздільному сортуванню сміття. Загалом тут навчається 323 учні з райцентру та навколишніх сіл.

Як поінформувала директор школи Віта Іванівна Лайко, завдяки перемозі в Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад минулого року вдалось замінити вікна та відремонтувати фасад приміщення. В планах керівництва – виконання внутрішніх ремонтних робіт та облаштування кабінету інклюзії. За словами Віти Іванівни, вони змагаються за статус опорної школи у районі.

Ігор Хміль запевнив, що це не останній його візит на Тепличчину і він сприятиме покращенню матеріально-технічної бази закладу.

Також в ході поїздки заступник голови обласної Ради оглянув територію районної бібліотеки для дітей та відвідав нещодавно введене в експлуатацію приміщення Теплицької лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

 

Повернутись Створено: 3 березня 2018 року, 14:06 Переглядів: 2048

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація