23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Заступник голови обласної Ради пропонує змінити алгоритм реєстрації електронних петицій Роздрукувати

Сьогодні, 8 лютого, під час засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк презентував громадськості два проекти рішень. Перший стосується змін та доповнень до Положення Вінницької обласної Ради про порядок розгляду електронної петиції.

– Задля унеможливлення будь-яких несанкційних впливів у процесі подання електронної петиції, пропоную розробити алгоритм реєстрації автора петиції за допомогою електронної системи банківської ідентифікації, так званого BankID, або електронного цифрового підпису. Наразі ж до обласної Ради електронну петицію, як інструмент колективного звернення, може подавати особа навіть з фіктивних електронних адрес, – переконує Михайло Кременюк.

У ще одному проекті рішення, внесеному заступником голови обласної Ради Михайлом Кременюком на розгляд постійної комісії, йдеться про впровадження сучасних електронних технологій у процес підготовки й проведення сесій.

– До початку роботи кожного пленарного засідання, тобто сесій обласної Ради, виконавчим апаратом готуються і роздруковуються стоси матеріалів, на які витрачаються тонни паперу, – зазначив Михайло Кременюк. – Вони роздаються кожному депутату в сесійній залі. По завершенні засідань залишаються купи макулатури. Тому пропоную модернізувати саму систему Рада в цілому, що дозволить унеможливити так зване «кнопкодавство» та дозволить доступ кожному депутату до матеріалів сесії в електронному варіанті. Маю на увазі встановлення персональних планшетів кожному депутату за його робочим місцем.

Зміни та доповнення, запропоновані заступником голови обласної Ради Михайлом Кременюком, були одноголосно підтримані членами постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження. Остаточне рішення приймуть депутати на пленарному засіданні сесії обласної Ради, яке заплановане на 5 березня.

Повернутись Створено: 8 лютого 2019 року, 15:28 Переглядів: 599

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація