Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Заступник голови обласної Ради провів особистий прийом громадян Роздрукувати

26 лютого заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів черговий прийом громадян. Сьогодні жителі області звернулися за наданням матеріальної допомоги на лікування і покращення соціально-побутових умов.

Житель села Северинівка Жмеринського району прийшов поскаржитися щодо незаконної, на його думку, вирізки лісового масиву поблизу села.  На черговій сесії Северинівської сільської ради депутатами було прийняте рішення про передачу лісових масивів у комунальну власність Северинівської об’єднаної територіальної громади. Відповідне звернення буде опрацьоване та направлене для розгляду та реагування керівнику ДП ВОКСЛП «Вінницяоблагроліс» Анатолію Іванцю.

Листи та звернення будуть направлені за належністю до керівників  відповідних структур за підписом заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка.

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 28 липня 2017 року №175 затверджено графік особистого прийому громадян заступниками голови Вінницької обласної Ради. Тож, Михайло Кременюк здійснює прийом громадян у четверту середу кожного місяця у приміщенні обласної Ради (каб. 101).
 

 

 


Стежте за новинами у Теlegram:

 https://t.me/joinchat/AAAAAETS_1jXbMKUplOeUQ/


Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook:

https://www.facebook.com/vinoblrada/

 

Повернутись Створено: 26 лютого 2020 року, 12:48 Переглядів: 204

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація