Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Заступник голови обласної Ради відвідав Липовецьку школу №2 Роздрукувати

Перебуваючи з робочим візитом у Липовецькому районі, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк відвідав загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2 міста Липовця. Разом з Михайлом Володимировичем заклад відвідали голова Липовецької районної ради Юрій Науменко та начальник управління з загальних питань виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Пасікова.

Директор Дмитро Черепашук провів екскурсію в приміщенні школи для початкових класів. Ознайомив присутніх з відремонтованими та укомплектованими класними приміщеннями та роздягальні. Наразі тут навчаються 249 учнів з 1 по 4 клас.

Директор школи обговорив з заступником голови обласної Ради питання опалення приміщень школи, продемонстрував нові меблі для школярів, спортивну залу.

Загалом в Липовці функціонує три загальноосвітні школи, в школі №2, зокрема,  навчаються 582 учні у 28 класах-комплектах. Працює 5 груп продовженого дня. Навчання проводиться в 23 предметних кабінетах та майстернях і 10 класах-кабінетах 1-4 класів. У школі працює 52 учителі – 27 мають вищу кваліфікаційну категорію, 8 – першу, 8 – другу. Школа є незмінним переможецем районних предметних олімпіад.

Повернутись Створено: 9 листопада 2017 року, 10:00 Переглядів: 1248

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація