23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Заступник голови обласної Ради відвідав Липовецьку школу №2 Роздрукувати

Перебуваючи з робочим візитом у Липовецькому районі, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк відвідав загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2 міста Липовця. Разом з Михайлом Володимировичем заклад відвідали голова Липовецької районної ради Юрій Науменко та начальник управління з загальних питань виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Пасікова.

Директор Дмитро Черепашук провів екскурсію в приміщенні школи для початкових класів. Ознайомив присутніх з відремонтованими та укомплектованими класними приміщеннями та роздягальні. Наразі тут навчаються 249 учнів з 1 по 4 клас.

Директор школи обговорив з заступником голови обласної Ради питання опалення приміщень школи, продемонстрував нові меблі для школярів, спортивну залу.

Загалом в Липовці функціонує три загальноосвітні школи, в школі №2, зокрема,  навчаються 582 учні у 28 класах-комплектах. Працює 5 груп продовженого дня. Навчання проводиться в 23 предметних кабінетах та майстернях і 10 класах-кабінетах 1-4 класів. У школі працює 52 учителі – 27 мають вищу кваліфікаційну категорію, 8 – першу, 8 – другу. Школа є незмінним переможецем районних предметних олімпіад.

Повернутись Створено: 9 листопада 2017 року, 10:00 Переглядів: 1138

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація