Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Заступник голови обласної Ради взяв участь у 22 сесії Хмільницької районної ради Роздрукувати

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь  у 22 сесії Хмільницької районної ради. На сесію запрошувались заступники голови та керівники структурних підрозділів Хмільницької районної державної адміністрації, заступник керівника Калинівської місцевої прокуратури, начальник Хмільницького відділення поліції, військовий комісар Хмільницького ОРВК, старший оперуповноважений Козятинського міжрайвідділу УСБУ, сільські голови, засоби масової інформації.

Під час засідання депутати розглянули внесення змін до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Хмільницького району на 2016-2020 роки «Безпечна Хмільниччина – взаємна відповідальність влади та громад», до Програми  фінансової підтримки громадської організації «Спілка учасників АТО м. Хмільника та Хмільницького району» та районну програму надання адресної одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, які потребують соціального захисту та підтримки на 2018 рік.

Окрім того, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич прозвітувала про свою роботу. Було затверджено звіт щодо виконання районного бюджету за  1 півріччя  та 9 місяців нинішнього року і внесено зміни до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання  від 22.12.2016 року № 187 «Про районний бюджет на 2017 рік».

На завершення пленарного засідання заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк вручив голові Хмільницької районної ради Зої Бонсевич Грамоту Верховної Ради України та привітав присутніх з Днем місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 8 грудня 2017 року, 12:16 Переглядів: 471

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація