23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Заступник керівника апарату обласної Ради провів робочі зустрічі з народним депутатом Роздрукувати

Голова комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції, член фракції «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв в рамках робочого візиту до Вінниці зустрівся з депутатами всіх рівнів Вінниччини та громадськими активістами обласного центру.

На зустрічах обговорювалися найгостріші питання медичної реформи, освіти, корупційних викликів та теми АТО.

Голова постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я Ярослав Хребтій (фракція «Об’єднання «Самопоміч») розповів про ситуацію з перебігом медичної реформи в області та формуванням госпітальних округів, що призвело до соціальної напруги в різних районах області.

– На розширеній нараді я вніс пропозицію про створення робочої групи з обговорення проекту госпітальних округів та напрацювання пропозицій, які потім винести на розгляд позачергової сесії. Питання поділу області на госпітальні округи необхідно детально вивчити, якщо потрібно – оглянути кожну конкретну лікарню, врахувати її матеріальне забезпечення та звичні маршрути пацієнтів. Тільки тоді можна запроваджувати зміни, – підкреслив Ярослав Хребтій.

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» в обласній Раді Вадим Соляник розповів про роботу фракції, наголосивши на колегіальності під час прийняття рішень при голосуванні в сесійній залі. Зупинився і на протестних настроях шаргородської громади стосовно планів медичного реформування та можливої зміни статусу місцевої лікарні.

Під час розмови з народним депутатом Єгором Соболєвим багато питань стосувалися статусу і становища учасників АТО. Депутати місцевих рівнів вносили свої пропозиції щодо законодавчих змін, які необхідно зробити, аби соціальний супровід захисників української держави був дієвим. Зі свого боку, заступник керівника апарату обласної Ради, голова обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Хміль повідомив про проект впровадження страхування мешканців Вінниччини, які служитимуть в зоні АТО за рахунок коштів обласного і районного рівнів.

У своєму зверненні до вінничан Єгор Соболєв закликав кожного громадянина зробити свій внесок в запобігання корупційних дій та контролювати доходи високопосадовців через електронні декларації.

– Боротись з корупцією повинен кожен з нас. Депутати будь-якого рівня не в змозі проконтролювати усього. Почніть із малого: оберіть 1-2 чиновники та перевіряйте його електронну декларацію. Якщо знайдете підозрілі доходи - вказуйте на них, так ми зможемо притягнути їх до кримінальної відповідальності за неправомірне збагачення, - сказав народний депутат.

Після робочої зустрічі Єгор Соболєв взяв участь у ефірі обласного телеканалу, був запрошений гостем радіопрограми, а потім разом з депутатами обласної Ради Ігорем Хмілем та Ярославом Хребтієм продовжив спілкування з вінницькими журналістами на прес-конференції. Народний депутат відповів на запитання журналістів, що стосуються антикорупційної діяльності, роботи партії та ставлення до реформ. Наголосив на позиції партії щодо офіційного визнання непідконтрольних територій на сході України тимчасово окупованими. Також Єгор Соболєв висловив позицію партії "Самопоміч" стосовно проведення медичної реформи.

– Ми стовідсотково підтримуємо ідею, що ліки повинні закуповувати самі пацієнти, а держава має повертати гроші. Ми стовідсотково за закупівлю ліків міжнародними організаціями. Ми стовідсотково за те, щоб усунути чиновників від будь-яких державних закупівель в медицині, бо це корупційна годівниця. Але що стосується можливих реорганізацій лікарень — це надзвичайно складна реформа і вона потребує особливої точності та ретельності, – зазначив народний депутат.

Повернутись Створено: 30 січня 2017 року, 11:16 Переглядів: 646

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація