17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Заступник керівника апарату обласної Ради провів робочі зустрічі з народним депутатом Роздрукувати

Голова комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції, член фракції «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв в рамках робочого візиту до Вінниці зустрівся з депутатами всіх рівнів Вінниччини та громадськими активістами обласного центру.

На зустрічах обговорювалися найгостріші питання медичної реформи, освіти, корупційних викликів та теми АТО.

Голова постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я Ярослав Хребтій (фракція «Об’єднання «Самопоміч») розповів про ситуацію з перебігом медичної реформи в області та формуванням госпітальних округів, що призвело до соціальної напруги в різних районах області.

– На розширеній нараді я вніс пропозицію про створення робочої групи з обговорення проекту госпітальних округів та напрацювання пропозицій, які потім винести на розгляд позачергової сесії. Питання поділу області на госпітальні округи необхідно детально вивчити, якщо потрібно – оглянути кожну конкретну лікарню, врахувати її матеріальне забезпечення та звичні маршрути пацієнтів. Тільки тоді можна запроваджувати зміни, – підкреслив Ярослав Хребтій.

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» в обласній Раді Вадим Соляник розповів про роботу фракції, наголосивши на колегіальності під час прийняття рішень при голосуванні в сесійній залі. Зупинився і на протестних настроях шаргородської громади стосовно планів медичного реформування та можливої зміни статусу місцевої лікарні.

Під час розмови з народним депутатом Єгором Соболєвим багато питань стосувалися статусу і становища учасників АТО. Депутати місцевих рівнів вносили свої пропозиції щодо законодавчих змін, які необхідно зробити, аби соціальний супровід захисників української держави був дієвим. Зі свого боку, заступник керівника апарату обласної Ради, голова обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Хміль повідомив про проект впровадження страхування мешканців Вінниччини, які служитимуть в зоні АТО за рахунок коштів обласного і районного рівнів.

У своєму зверненні до вінничан Єгор Соболєв закликав кожного громадянина зробити свій внесок в запобігання корупційних дій та контролювати доходи високопосадовців через електронні декларації.

– Боротись з корупцією повинен кожен з нас. Депутати будь-якого рівня не в змозі проконтролювати усього. Почніть із малого: оберіть 1-2 чиновники та перевіряйте його електронну декларацію. Якщо знайдете підозрілі доходи - вказуйте на них, так ми зможемо притягнути їх до кримінальної відповідальності за неправомірне збагачення, - сказав народний депутат.

Після робочої зустрічі Єгор Соболєв взяв участь у ефірі обласного телеканалу, був запрошений гостем радіопрограми, а потім разом з депутатами обласної Ради Ігорем Хмілем та Ярославом Хребтієм продовжив спілкування з вінницькими журналістами на прес-конференції. Народний депутат відповів на запитання журналістів, що стосуються антикорупційної діяльності, роботи партії та ставлення до реформ. Наголосив на позиції партії щодо офіційного визнання непідконтрольних територій на сході України тимчасово окупованими. Також Єгор Соболєв висловив позицію партії "Самопоміч" стосовно проведення медичної реформи.

– Ми стовідсотково підтримуємо ідею, що ліки повинні закуповувати самі пацієнти, а держава має повертати гроші. Ми стовідсотково за закупівлю ліків міжнародними організаціями. Ми стовідсотково за те, щоб усунути чиновників від будь-яких державних закупівель в медицині, бо це корупційна годівниця. Але що стосується можливих реорганізацій лікарень — це надзвичайно складна реформа і вона потребує особливої точності та ретельності, – зазначив народний депутат.

Повернутись Створено: 30 січня 2017 року, 11:16 Переглядів: 761

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація