23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради провів особистий прийом громадян Роздрукувати

29 листопада в приміщенні Тростянецької районної ради депутат обласної Ради, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль  провів особистий прийом громадян. Поспілкуватися з депутатом і вирішити свої проблемні питання прийшли мешканці сіл Тростянця, Тростянчика, Олександрівки та інших населених пунктів Тростянецького району – всього понад 20 осіб.

Разом з Ігорем Хмілем проблеми жителів району вислуховували депутати Тростянецької районної ради – завідувач поліклінічним відділенням Тростянецької центральної районної лікарні Наталія Гора та керівник районної служби соціального захисту населення Таїсія Науменко. Вони надали консультації щодо усіх тих питань, які озвучували громадяни під час особистого прийому.

Зокрема, багато звернень до депутата надійшло від людей щодо надання матеріальної допомоги на лікування. Особливу увагу приділено тим, хто має онкозахворювання - це переважна більшість всіх звернень.

До Ігоря Хміля також звернулася мама 8-річної дівчинки з генетичним захворюванням, аби депутат посприяв в придбанні необхідного медичного обладнання для підтримуючої лікувальної терапії для дівчинки-інваліда.

Усі відповідні звернення взяті на контроль і найближчим часом для хворих будуть виділені кошти з депутатського фонду.

Повернутись Створено: 29 листопада 2016 року, 14:48 Переглядів: 610

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація