Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради провів особистий прийом громадян Роздрукувати

29 листопада в приміщенні Тростянецької районної ради депутат обласної Ради, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль  провів особистий прийом громадян. Поспілкуватися з депутатом і вирішити свої проблемні питання прийшли мешканці сіл Тростянця, Тростянчика, Олександрівки та інших населених пунктів Тростянецького району – всього понад 20 осіб.

Разом з Ігорем Хмілем проблеми жителів району вислуховували депутати Тростянецької районної ради – завідувач поліклінічним відділенням Тростянецької центральної районної лікарні Наталія Гора та керівник районної служби соціального захисту населення Таїсія Науменко. Вони надали консультації щодо усіх тих питань, які озвучували громадяни під час особистого прийому.

Зокрема, багато звернень до депутата надійшло від людей щодо надання матеріальної допомоги на лікування. Особливу увагу приділено тим, хто має онкозахворювання - це переважна більшість всіх звернень.

До Ігоря Хміля також звернулася мама 8-річної дівчинки з генетичним захворюванням, аби депутат посприяв в придбанні необхідного медичного обладнання для підтримуючої лікувальної терапії для дівчинки-інваліда.

Усі відповідні звернення взяті на контроль і найближчим часом для хворих будуть виділені кошти з депутатського фонду.

Повернутись Створено: 29 листопада 2016 року, 14:48 Переглядів: 729

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація