9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Заступник керівника виконавчого апарату Вінницької облради Ігор Хміль провів зустрічі з мешканцями Тростянецького району Роздрукувати

Під час перебування в Тростянецькому районі Ігор Хміль взяв участь у пленарному засіданні Тростянецької районної ради, де депутати прийняли програми розвитку району. Зокрема, були прийняті програма економічного та соціального розвитку району на 2016 рік із загальним обсягом капіталовкладень 23170 тис. грн, районна програма збереження здоров’я жителів району на 2016-2020 рр. із прогнозованим обсягом  потрібних коштів 3032 тис. грн, цільова соціальна програма «Молодь Тростянеччини» на 2016-2017 рр. із загальним обсягом фінансових ресурсів 93 тис. грн, програма поінформованості населення та розвитку ЗМІ (газети «Тростянецькі вісті» та радіомовлення «Тростянецьке районне радіомовлення») на 2016-2018 рр. із бюджетом у сумі 3578 тис. грн.,  правоохоронну програму на 2016 рік із бюджетом 150,5 тис. грн тощо. Всього на сесії Тростянецької районної ради  7-го скликання було розглянуто 48 питань.

Після сесійної зали Ігор Хміль зустрівся з мешканцями району, яких найбільше турбували проблеми охорони здоров’я. Під час зустрічі йшлося про можливості використання в інтересах людей районної програми «Збереження здоров’я жителів Тростянецького району на 2016-2020 рр.» та районної програми «Турбота», яка передбачає одноразову матеріальну допомогу людям, які мають онкологічні захворювання, хвороби на туберкульоз, ниркову недостатність, потребують трансплантації органів. У рамках цих та відповідних обласних програм заплановані адресні сприяння з боку депутата облради.

Дуже тепло зустрічала Ігоря Хміля родина Зеленюків, яка мешкає в Ладижині. Кілька місяців тому, на день народження маленького хлопчика Павлуші Ігор Хміль зробив йому цінний подарунок – тренажер для зміцнення слабкого дитячого тільця. І от уже кілька місяців поспіль Ігор Вікторович разом із сім’єю воїна-учасника АТО Олега Зеленюка радіє тим поступовим, але помітним фізичним змінам, які щоденною працею здобуває собі хлопчик з особливими потребами. Постійні заняття на тренажері, за словами мами Олени Зеленюк, досить вражаючі, тож родина вже поставила собі за мету поставити Павлушу на ніжки і навчити самотужки пересуватися. Такому суттєвому поліпшенню фізичного здоров’я радіють усією сім’ю, бо мама Олена, як ніхто, докладає до цього зусиль, і весь свій час присвячує синам, старший братик Олег, а також батько Олег, який от тільки-но повернувся після майже дворічного перебування на лінії зіткнення. Тепла розмова за родинним столом вже стала традиційною для Ігоря Хміля та його нових друзів – ладижинської сім’ї Зеленюків, яка своїм оптимізмом  наповнює наше життя вірою та надією у краще майбутнє. 

Повернутись Створено: 16 лютого 2016 року, 14:48 Переглядів: 1597

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація