Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Затвердили 70 питань, які виносяться на розгляд чергової 30 сесії Роздрукувати

Сьогодні, 26 березня, під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулось засідання президії обласної Ради. На засіданні були присутні 21 член президії з 30. Вони розглянули питання порядку денного: «Про затвердження порядку денного пленарного засідання чергової 30 сесії обласної Ради 7 скликання».

Участь у роботі президії взяли заступники голови обласної Ради Ігор Хміль та Михайло Кременюк, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, депутати обласної Ради – члени президії, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, засоби масової інформації.

Протягом пленарного засідання депутати розглянули та обговорили 64 питання порядку денного чергової 30 сесії обласної Ради, яка запланована на 29 березня.

За пропозицією голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослава Хребтія до порядку денного було включено два питання: «Про ініціювання перед загальними зборами акціонерів проведення незалежного аудиту фінансово-господарської діяльності та оцінки майна Приватного акціонерного товариства «Вінницяфармація» та «Про Обласну програму «Розвиток системи екстреної медичної допомоги Вінницької області до 2020 року».

Також за його пропозицією питання про надання згоди на поділ земельної ділянки та передачу земельної ділянки до комунальної власності територіальної громади м. Вінниці знято з розгляду чергової 30 сесії обласної Ради. В обговоренні питання взяли участь Тетяна Редько, Геннадій Мазур, Олександр Крученюк, Григорій Зозуля, Олександр Масленніков, Андрій Гижко.

Депутат обласної Ради Андрій Ковальов запропонував розділити 55 питання порядку денного щодо керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області та голосувати за переукладання контракту за кожного керівника окремо.

Загалом члени президії затвердили 70 питань, які виносяться на розгляд чергової 30 сесії обласної Ради.

Повернутись Створено: 26 березня 2018 року, 13:31 Переглядів: 1132

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація