21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Затвердили 70 питань, які виносяться на розгляд чергової 30 сесії Роздрукувати

Сьогодні, 26 березня, під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулось засідання президії обласної Ради. На засіданні були присутні 21 член президії з 30. Вони розглянули питання порядку денного: «Про затвердження порядку денного пленарного засідання чергової 30 сесії обласної Ради 7 скликання».

Участь у роботі президії взяли заступники голови обласної Ради Ігор Хміль та Михайло Кременюк, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, депутати обласної Ради – члени президії, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, засоби масової інформації.

Протягом пленарного засідання депутати розглянули та обговорили 64 питання порядку денного чергової 30 сесії обласної Ради, яка запланована на 29 березня.

За пропозицією голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослава Хребтія до порядку денного було включено два питання: «Про ініціювання перед загальними зборами акціонерів проведення незалежного аудиту фінансово-господарської діяльності та оцінки майна Приватного акціонерного товариства «Вінницяфармація» та «Про Обласну програму «Розвиток системи екстреної медичної допомоги Вінницької області до 2020 року».

Також за його пропозицією питання про надання згоди на поділ земельної ділянки та передачу земельної ділянки до комунальної власності територіальної громади м. Вінниці знято з розгляду чергової 30 сесії обласної Ради. В обговоренні питання взяли участь Тетяна Редько, Геннадій Мазур, Олександр Крученюк, Григорій Зозуля, Олександр Масленніков, Андрій Гижко.

Депутат обласної Ради Андрій Ковальов запропонував розділити 55 питання порядку денного щодо керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області та голосувати за переукладання контракту за кожного керівника окремо.

Загалом члени президії затвердили 70 питань, які виносяться на розгляд чергової 30 сесії обласної Ради.

Повернутись Створено: 26 березня 2018 року, 13:31 Переглядів: 1228

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація