23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Затвердили Антикорупційну програму обласної Ради на 2019 рік Роздрукувати

У ході 37 чергової сесії депутати обласної Ради підтримали проект рішення «Про Антикорупційну програму Вінницької обласної Ради на 2019 рік».

Антикорупційна програма Вінницької обласної Ради на 2019 рік розроблена відповідно до вимог законів України «Про місцеве самоврядування  Україні», «Про запобігання корупції», рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року №126, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за №1718/29848 «Про затвердження Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади», рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 19 січня 2017 року №31 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо підготовки антикорупційних програм органів влади» та інших нормативно-правових актів антикорупційного спрямування.

Обласна Рада є органом місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області, у межах повноважень, визначених Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законами, а також повноважень,  переданих їм сільськими, селищними, міськими радами.

Заходи, закріплені в Антикорупційній програмі, є обов’язковими до виконання для всіх її учасників.

Заходами з реалізації загальної відомчої політики щодо запобігання та протидії корупції у сфері діяльності обласної Ради є:

1. Проведення серед депутатів обласної Ради, посадових осіб обласної

Ради та її виконавчого апарату, організаційної та роз’яснювальної роботи із запобігання, виявлення і протидії корупції (у тому числі, шляхом надсилання листів, повідомлень, проведення семінарів та інших освітніх заходів щодо внесення змін до антикорупційного законодавства).

2. Вжиття заходів щодо виявлення конфлікту інтересів та їхнього усунення, здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів, а також виявлення сприятливих для вчинення корупційних правопорушень ризиків у діяльності депутатів обласної Ради та посадових і службових осіб обласної Ради.

3. Здійснення контролю за дотриманням депутатами обласної Ради антикорупційного законодавства, в тому числі, шляхом опрацювання проектів нормативно-правових та організаційно-розпорядчих актів обласної Ради щодо наявності корупційних ризиків та відповідності законодавству.

4. Здійснення контролю за дотриманням депутатами обласної Ради, посадовими особами обласної Ради та її виконавчого апарату, під час виконання своїх обов’язків загальноетичних норм поведінки, ввічливості у стосунках з громадянами.

5. Проведення службових розслідувань та вжиття заходів щодо притягнення до відповідальності осіб, винних у вчиненні корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, повідомлення про такі випадки спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.

6. Виявлення ризиків, які негативно впливають на виконання функцій і завдань в діяльності обласної Ради, та здійснення оцінки щодо наявності корупційної складової.

7. Забезпечення можливості для повідомлення про корупцію, зокрема через офіційний веб-сайт, телефонний або електронний зв’язок.

8. Забезпечення конфіденційності інформації про осіб, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, або про факти підбурення їх до вчинення корупційних правопорушень.

9. Забезпечення доступу до публічної інформації.

10. Дотримання принципів відкритості, прозорості та неупередженості при публічному висвітленні на офіційному веб-сайті обласної Ради інформації про її діяльність.

11. Запобігання зловживанню посадовими особами під час надання відповідей на інформаційні запити.

12. Забезпечення дотримання обмежень щодо використання службових повноваженні, одержання подарунків та неправомірної вигоди, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, обмеження спільної роботи близьких осіб, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

13. Підвищення ефективності та прозорості використання публічних коштів, зменшення фінансових втрат.

14. Здійснення аналізу фінансових звітів з метою виявлення наявності корупційних ризиків у сферах діяльності щодо яких здійснюється аналіз.

15. Забезпечення законності проведення процедур закупівель.

16. Здійснення контролю за ефективним використанням майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

17. Забезпечення в межах повноважень виконання Закону України «Про запобігання корупції» щодо своєчасного подання відповідними суб’єктами електронних декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

18. Інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про неподання або несвоєчасне подання декларацій посадовими особами виконавчого апарату обласної Ради.

19. Створення прозорої системи добору кадрів та забезпечення відкритості у діяльності обласної Ради.

20. Інші заходи щодо запобігання та протидії корупції згідно із законодавством.

Одним із основних завдань у сфері запобігання та протидії корупції є виявлення корупційних ризиків, які можуть виникати у роботі обласної Ради, а також врегулювання умов та причин їхнього виникнення.

Повернутись Створено: 5 березня 2019 року, 13:26 Переглядів: 254

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація