Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Затвердили порядок денний позачергової 16-ї сесії обласної Ради Роздрукувати

15 березня під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулося засідання президії обласної Ради, на якому розглянули і схвалили порядок денний позачергової 16 сесії обласної Ради 7 скликання.

У його роботі зареєструвалось 15 членів президії з 30. Також взяли участь у засіданні голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голови постійних комісій, депутатських груп і фракцій обласної Ради, керівники управлінь та департаментів ОДА, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

На пленарному засіданні депутати розглянуть одне питання «Про звернення представників громадських організацій до Президента України Порошенка П.О, Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Генерального прокурора України Луценка Ю.В. щодо дій стосовно учасників економічної блокади тимчасово окупованих територій окремих районів Донецької та Луганської областей України».

Нагадаємо, що позачергову сесію було ініційовано в результаті зустрічі та перемовин із активістами, які відбулися 14 березня. 

 

 

Повернутись Створено: 15 березня 2017 року, 10:04 Переглядів: 709

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація