Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Затвердили порядок компенсаційних виплат за пільговий проїзд Роздрукувати

Депутати обласної Ради 57 голосами підтримали Порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користуванні у Вінницькій області.

Депутати рекомендували органам місцевого самоврядування адміністративно-територіальних одиниць Вінницької області розробити Порядки здійснення компенсаційних виплат за проїзд громадян, які мають право на пільговий проїзд автомобільним транспортом на маршрутах загального користування відповідно до законів України та передбачити в місцевих бюджетах кошти для його фінансування.

Порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування у Вінницькій області. Порядок був розроблений департаментом соціальної та молодіжної політики разом з департаментом фінансів та управлінням розвитку транспорту облдержадміністрації.

Він визначає механізм здійснення компенсаційних виплат суб’єктам підприємницької діяльності, які надають послуги з перевезення пасажирів на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування за пільговий проїзд окремих категорій громадян, в межах коштів, передбачених в обласному бюджеті на 2020 рік.

Варто зазначити, що розпорядженням голови обласної Ради Анатолія Олійника  була утворена робоча група щодо перевірки здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування. Члени робочої групи рекомендували профільним департаментам облдержадміністрації внести проект рішення з оновленим Порядком на розгляд постійних комісій обласної Ради з наступним його затвердженням на сесії.

Стежте за новинами у Теlegram

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

 

 

Повернутись Створено: 21 лютого 2020 року, 12:46 Переглядів: 1040

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація