Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані Роздрукувати

Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року.

Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року, місцем реєстрації проживання яких є (для постраждалих на момент отримання тілесних ушкоджень)/була (для загиблих) на момент смерті) адміністративно-територіальна одиниця Вінницької області.

Щорічна матеріальна допомога є безповоротною, адресною грошовою допомогою, що надається за рахунок коштів обласного бюджету.

Вона виплачується кожному члену сімей осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності в сумі 3 000 гривень, особам, які отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі) під час участі у Революції Гідності – в сумі 1 000 гривень.

Варто зазначити, що до членів сім’ї осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності належать дружина (чоловік), діти та батьки (уповноважений представник сім’ї).

Повернутись Створено: 17 грудня 2019 року, 15:49 Переглядів: 1000

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація