23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Затвердили проекти щодо природоохоронних заходів в області Роздрукувати

3 травня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв участь у засіданні конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, яка відбулась під головуванням   директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка.

Участь у засіданні також взяли депутат обласної Ради, секретар постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр Людмила Головашич, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук й інші члени конкурсної комісії.  

В ході засідання розглянули два питання порядку денного. Зокрема, йшлося про фінансування природоохоронних заходів, реалізація яких передбачається у 2018 році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та про дофінансування природоохоронного заходу «Реконструкція берегозакріплювальних споруд з очисткою русла річки Десна від устя до мостового шляхопроводу автодорогу Вінниця-Калинівка протяжністю 900 м в межах смт Стрижавка».

Загалом, на розгляд було подано 12 проектів:

1. Будівництво полігону твердих побутових відходів у смт. Муровані Курилівці.

2. Реконструкція ставу з його екологічним поліпшенням в с. Михайлівка Тульчинського району.

3. Технічне переоснащення ГОУ блоку №1 ДТЕК Ладижинська ТЕС (2-й етап).

4. Реконструкція гідротехнічної споруди на річці Русава в с. Клембівка Ямпільського району.

5. Реконструкція каналізаційної насосної станції з напірним та самопливним каналізаційним колектором в смт. Крижопіль.

6. Будівництво мережі каналізації в смт. Тростянець.

7. Нове будівництво каналізаційної системи комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин ПЗ ВОКСЛП «Віноблагроліс», м. Вінниця.

8. Врегулювання річки Домаха з реконструкцією шахтного водоскиду, с. Березна, Хмільницького району.

9. Придбання трактора з самосвальним причепом для потреб Сальницької територіальної громади.

10. Реконструкція напірного каналізаційного колектору Д=700мм від КНС 1-А до ОСК по вул. К. Коріатовичів в м. Вінниці.

11. Реконструкція ділянки від ПК 32+92 до П34+17 напірного каналізаційного колектору Д=700 мм від КНС 1-А до ОСК в м. Вінниці.

12. Виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво об’єкту по знешкодженню медичних відходів.

За підсумком проведеного засідання членами комісії прийнято рішення підтримати зазначені проекти.

Повернутись Створено: 4 травня 2018 року, 10:43 Переглядів: 1267

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація