Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Затвердили звіт та план діяльності Агенції регіонального розвитку Вінниччини  у 2020 році Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь в засіданні Наглядової Ради Агенції регіонального  розвитку Вінницької області. Засідання відбулося під головуванням першого заступника голови ОДА, голови Наглядової Ради Агенції Сергія Здітовецького.

Розпочинаючи роботу засідання Сергій Здітовецький коротко окреслив епідситуацію в області та наголосив, що карантинні обмеження все ще тривають і режим адаптивного карантину досі не скасовано. Тож необхідно дотримуватись встановлених обмежень, маскового режиму та соціальної дистанції у громадських місцях.

Згідно із затвердженим порядком денним розглянули два питання, зокрема, затвердження звіту про результати діяльності Агенції регіонального розвитку Вінницької області за І півріччя 2020 року та затвердження плану діяльності Агенції регіонального розвитку Вінницької області на ІІ півріччя 2020 року.

– Переконаний, що ми сьогодні почуємо багато цікавої та корисної інформації, що стосується діяльності Агенції, а також переконаємось, що заходи, які проводились Агенцією є дійсно важливими та корисними для громад нашої області, – зазначив на початку зібрання Сергій Здітовецький.

Щодо діяльності Агенції в І півріччі 2020 року доповіла директорка Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталя Гижко. Керівниця окреслила мету та пріоритетні напрями діяльності Агенції, а також виступила із презентацією щодо результатів роботи в І півріччі поточного року.

– У першому півріччі найбільше уваги команда Агенції приділила допомозі структурним підрозділам Вінницької облдержадміністрації в розробленні стратегічних документів та формуванні політик, а саме в розробленні Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року та Плану дій з її реалізації, розробленні Регіонального плану управління відходами Вінницької області до 2030 року та проведенні СЕО, – зазначила на початку доповіді Наталя Гижко.

Також, за словами керівника, протягом звітного періоду Агенцією проведено 55 онлайн та офлайн заходів, учасниками яких стали 400 осіб, серед яких 12 - суб’єкти підприємницької діяльності, 240 осіб – представники органів місцевого самоврядування, 80 – представники органів виконавчої влади, 62 – викладачі та студенти ЗПТО Вінницької області та одна учасниця Луганської області та 6 – працівники Агенції та волонтери. Бюджет заходів становить: 481,4 тис. грн, де власний внесок – 209,6 тис. грн, а сума залучених становить:  271,8 тис. грн.

В ході засідання також виступив голова обласної Ради Анатолій Олійник, який коротко розповів як відбувалося створення Агенції на Вінниччині.

– Хотів би звернути увагу на те, що в лютому 2015 року був прийнятий закон про засади державної регіональної політики, в цьому законі Кабінету Міністрів України було доручено протягом місяця розробити постанову кабміну й розробити типове положення про агенції регіонального розвитку, – розповів Анатолій Олійник. – Цю постанову кабміну й положення ми чекали майже рік.  Вінницька обласна Рада робила усе можливе, аби знайти можливість в правовому полі заснувати цю агенцію розуміючи важливість діяльності такої установи. Вінниччина була першою в Україні хто це зробив серед регіонів. На 2017-2018 роки в державному бюджеті було виділено кошти на підтримку розвитку агенцій регіонального розвитку України. Два роки ці гроші не освоювались і в кінцевому результаті вони просто зникли. Президент Володимир Зеленський в одному зі своїх перших указів дав доручення уряду включити в державний бюджет кошти для підтримки агенцій регіонального розвитку. Зараз ми маємо Державний фонд регіонального розвитку, кошти якого й до цього часу розприділяються в ручному режимі без регіонального плану, який могла б ініціювати Агенція, окрім цього, ці плани мали б підкріплюватися обласними програмами й співфінансуванням. На разі зараз це відбувається за іншим механізмом і до цих процесів Агенцію не долучають.

Заслухавши виступ Наталі Гижко присутні члени Наглядової ради одноголосно затвердили звіт діяльності Агенції регіонального розвитку Вінницької області за І півріччя 2020 року, після чого очільниця агенції презентувала план роботи організації на ІІ півріччя 2020 року, який також підтримано одноголосно.

 

Повернутись Створено: 30 липня 2020 року, 09:50 Переглядів: 188

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація