Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Затверджено до впровадження 19 мікропроектів у 3-х районах Вінниччини Роздрукувати

24 жовтня Вінницька обласна спостережна рада проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» для громад Вінницької області затвердила перелік мікропроектів, які реалізовуватимуться в рамках проекту. Нагадаємо, він став можливим завдяки співпраці Вінницької обласної Ради, облдержадміністрації та Українського фонду соціальних інвестицій, який фінансує проект коштом уряду Німеччини.

Засідання ради відбулося на чолі з директором Львівського регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Сергієм Шигіртом під головуванням заступника керівника виконавчого апарату обласної Ради - керуючого справами Степана Нешика. Також були присутні керівники Козятинського, Піщанського та Ямпільського районів, які беруть участь у проекті «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури».

Члени ради затвердили 10 мікропроектів у Козятинському районі на суму 12 млн. 225 тис. грн., 3 мікропроекти у Піщанському – понад 4 млн. грн. та Ямпільському – 6 мікропроектів на суму 7 млн. 800 тис. грн. В цілому – 19 мікропроектів у 3-х районах загальною вартістю понад 24 млн. грн.

Крім того, 34 проекти спостережна рада занесла до резерву з тим, щоб, якщо з’являться обставини додаткового фінансування, реалізувати і їх.

– Ці проекти – це побажання самих громад. Тобто, якщо громада написала, що їй потрібен садочок, то навіть якщо проект не пройшов наш конкурс, місцева влада буде знати, що саме це є пріоритетом для людей, – прокоментував необхідність резерву Сергій Шигірт.

Степан Нешик зі свого боку подякував Українському фонду соціальних інвестицій за ефективну роботу на Вінниччині. Він нагадав, що протягом 2002-2008 років завдяки фонду в Барському, Гайсинському та Хмільницькому районах було реалізовано 40 мікропроектів вартістю понад 11 млн. грн.

С.Нешик закликав керівників нинішніх районів-учасників дотримуватись усіх зобов’язань в рамках проекту і запевнив в усілякому сприянні обласної Ради в цьому процесі.

Зокрема, голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Наталія Рекута додала, що обласна Рада готова взяти участь у співфінансуванні мікропроектів. Однак, вона наголосила, що відповідні звернення від районів щодо передбачення цих коштів в обласному бюджеті на 2014 рік мають надійти заздалегідь, витримавши усі необхідні процедури.

Довідка: Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) є неприбутковою організацією, що створена з метою підтримки найменш соціально захищених верств населення, а також ініціатив територіальних громад і громадських організацій (Постанова Кабінету Міністрів України від 28.04.2000 №740). Більше інформації на сайті http://usif.org.ua/. 

Повернутись Створено: 24 жовтня 2013 року, 14:45 Переглядів: 906

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація