Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Затверджено план заходів обласної Ради на поточний тиждень Роздрукувати

14 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко провів щотижневу апаратну нараду, на якій проаналізовано питання виконання плану діяльності за минулий тиждень, обговорено і затверджено план основних заходів обласної, районних, міських обласного значення рад, що будуть проводитись з 14 по 18 квітня 2014 року.

Про виконання завдань плану і поточні завдання доповіли заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Степан Нешик, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, голова комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор. Зокрема, йшлося про готовність матеріалів для розгляду на засіданні президії та сесії обласної Ради, проведення нарад-семінарів для посадових осіб місцевого самоврядування, підготовка до проведення міжрегіональної веб-конференції «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: Європейські засади й українські реалії».

Голова обласної Ради Сергій Свитко розповів про участь у черговому засіданні Правління Української асоціації районних та обласних рад, що відбулося у м. Києві. На засіданні розглядалися різноманітні питання, серед яких найважливішим було внесення пропозицій щодо змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування. Сергій Свитко, коментуючи результати обговорення зазначив, що в умовах російської агресії, проявів сепаратизму і тероризму на Сході України до питання розширення повноважень органів місцевої влади варто підходити обережно. Голова обласної Ради доручив підготувати проект заяви щодо загострення суспільно-політичної ситуації на Сході України і обговорити її на засіданні президії та сесії обласної Ради.

Повернутись Створено: 14 квітня 2014 року, 13:11 Переглядів: 887

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація