23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Затверджено порядок денний 29 позачергової сесії обласної Ради Роздрукувати

16 лютого під головуванням Анатолія Олійника розпочала роботу 29 позачергова сесія обласної Ради. В сесійній залі зареєструвались 52 депутати. Перед початком проведення сесії присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

До складу секретаріату обрано трьох депутатів обласної Ради Людмилу Головашич, Ірину Колесник та Олександра Васильчука.

 Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили Грамоту Верховної Ради України за вагомий особистий внесок у справу ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи члену Ради Вінницької міськрайонної громадської організації «Асоціація жертв Чорнобиля» Володимиру Палічу. З нагоди другої річниці створення Патрульної поліції у Вінницькій області Почесною Грамотою обласної Ради та облдержадміністрації нагородили старшого лейтенанта поліції, інспектора роти №4 батальйону Управління патрульної поліції у Вінницькій області Олексія Григоренка, лейтенанта поліції, інспектора роти №1 батальйону Управління патрульної поліції у Вінницькій області Сергія Вейта, сержанта поліції, поліцейського роти №2 батальйону Управління патрульної поліції у Вінницькій області Олега Кліймюка, лейтенанта поліції, інспектора роти №3 батальйону Управління патрульної поліції у Вінницькій області Віктора Постоловського, сержанта поліції, поліцейського роти №2 батальйону Управління патрульної поліції у Вінницькій області Вадима Сльоту.

Підя час засідання депутати внесли до порядку денного низку проектів рішень щодо змін та доповнень до обласних комплексних програм, а також чотири звернення до керівних органів країни щодо розвитку Агенції регіонального розвитку, розподілу коштів екологічного податку, діяльності Брацлавського та Чернятинського коледжів та переліку придбання лікарських засобів.

Таким чином, до порядку денного 29 позачергової сесії обласної Ради внесено 17 питань, за включення яких проголосували 52 депутати.

Повернутись Створено: 16 лютого 2018 року, 11:10 Переглядів: 698

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація