23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Завдяки депутату обласної Ради у Вінниці транслюватиметься радіо «Культура» Роздрукувати

У Вінниці у 2017 році на частоті 71,69 МГц запрацює радіо «Культура». Також буде відновлено регіональне мовлення на території Вінницької області на середніх хвилях, де зараз працює лише одна радіостанція «Хвиля». Таку відповідь отримав депутат обласної Ради Олександр Васильчук від Національної телерадіокомпанії України на своє звернення з проханням відновити в районах області трансляцію радіо «Культура».

- В Україні існує три програми національного радіо, - повідомив помічник депутата Володимир Бєлов. - Вони транслюються на Першому національному каналі, на радіо «Промінь» та на радіо «Культура». Сьогодні на території Вінницької області Перший канал люди можуть слухати на переважній більшості території районів. Радіо «Промінь» - у Вінниці та передмісті, а радіо «Культура» - лише у селищі Піщанка.

Помічник зазначив, що Вінниця та переважна частина області залишились без радіо «Культура» і люди не мають можливості слухати цікаві й корисні програми, народну та класичну музику, літературні програми тощо.

- Відсутність радіомовлення обмежує можливості деяких людей отримувати інформацію, - прокоментував депутат обласної Ради Олександр Васильчук. - Наше завдання, як влади, – надати їм таку можливість. Тому мною було направлено звернення до Національної телерадіокомпанії України, з вимогою відновити мовлення у Вінниці третьої програми українського радіо «Культура». Відповідь була позитивною. 

Повернутись Створено: 28 листопада 2016 року, 18:18 Переглядів: 515

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація