Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Завдяки депутату обласної Ради у Вінниці транслюватиметься радіо «Культура» Роздрукувати

У Вінниці у 2017 році на частоті 71,69 МГц запрацює радіо «Культура». Також буде відновлено регіональне мовлення на території Вінницької області на середніх хвилях, де зараз працює лише одна радіостанція «Хвиля». Таку відповідь отримав депутат обласної Ради Олександр Васильчук від Національної телерадіокомпанії України на своє звернення з проханням відновити в районах області трансляцію радіо «Культура».

- В Україні існує три програми національного радіо, - повідомив помічник депутата Володимир Бєлов. - Вони транслюються на Першому національному каналі, на радіо «Промінь» та на радіо «Культура». Сьогодні на території Вінницької області Перший канал люди можуть слухати на переважній більшості території районів. Радіо «Промінь» - у Вінниці та передмісті, а радіо «Культура» - лише у селищі Піщанка.

Помічник зазначив, що Вінниця та переважна частина області залишились без радіо «Культура» і люди не мають можливості слухати цікаві й корисні програми, народну та класичну музику, літературні програми тощо.

- Відсутність радіомовлення обмежує можливості деяких людей отримувати інформацію, - прокоментував депутат обласної Ради Олександр Васильчук. - Наше завдання, як влади, – надати їм таку можливість. Тому мною було направлено звернення до Національної телерадіокомпанії України, з вимогою відновити мовлення у Вінниці третьої програми українського радіо «Культура». Відповідь була позитивною. 

Повернутись Створено: 28 листопада 2016 року, 18:18 Переглядів: 587

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація