23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Завдяки Обласному конкурсу розвитку територіальних громад у Павлівці відкрили мультимедійну бібліотеку Роздрукувати

В селі Павлівка Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади урочисто відкрили сільську мультимедійну бібліотеку, переобладнану в рамках проекту «Тепла медіатека – творчий осередок сільської громади».

Втілено цей проект завдяки співфінансуванню з бюджету 15 Обласного конкурсу розвитку територіальних громад, бюджету об’єднаної громади та фінансовій допомозі базового сільськогосподарського підприємства СТОВ «Злагода».
Його мета – перетворити бібліотеку на сучасну теплу і затишну медіатеку: інформаційний та культурний центр Павлівського старостинського округу. І кожен, хто завітав до Павлівської бібліотеки в цей день, підтвердить, що задум вдався. За досить короткий час тут було проведено утеплення та капітальний ремонт приміщення, придбано сучасні меблі, комп’ютерну техніку, копіювальний апарат, плазмовий телевізор, нові друковані видання та інтерактивні ігри. Бібліотеку підключено для мережі Інтернет, що суттєво розширює спектр бібліотечних послуг і не тільки.

Оновлена медіа-бібліотека надає можливість як дорослим, так і дітям безкоштовного доступу до мережі Інтернет, запису отриманих матеріалів на віддалені носії інформації чи друк їх на принтері, сканування та копіювання. Налагоджено skype-зв’язок, тобто, за потреби людина, яка не має вдома інтернету й комп’ютера, зможе прийти до бібліотеки й поспілкуватися з рідними та близькими в режимі он-лайн. Люди пенсійного віку зможуть за допомоги бібліотекаря оплатити комунальні послуги на місці, а не їхати в районний центр.

Особливо для дітей та мешканців спеціалізованого будинку людей похилого віку, котрий розташований у Павлівці, медіатека відкриває простір для спілкування. Тут організовуватимуться віртуальні подорожі по світу, різноманітні тематичні заходи, конкурси, обговорення цікавих книг, фільмів, статтей тощо. Діти зможуть прийти й пограти в інтерактивні чи комп’ютерні ігри й разом з тим взяти почитати додому цікаву книжку. Старшокласники та студенти – підготуватись до занять та іспитів, інтерактивно навчатись.

А професійний бібліотекар з легкістю допоможе їм зорієнтуватися у потужному потоці видань паперового й цифрового форматів та знайти достовірні джерела інформації.

Розділити радість цієї важливої для громади події на свято прибули працівники сільських та міських Будинків культури та методисти центральних, міських, районних бібліотек з усієї області. Були присутні й голова обласної профспілкової організації працівників культури Вінниччини Тетяна Побережна, директор обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Тімірязєва Лариса Сенник, представники з Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого, директор СТОВ «Злагода» с. Павлівка Віктор Лисак. Гості відзначили тісну співпрацю й підтримку міської влади, у всіх питаннях, що стосуються культурного і творчого життя, як у місті, так і селах громади.

Іллінецький міський голова Володимир Ящук привітав гостей та подякував усім, хто брав участь у реалізації цього проекту, хто допомагав успішному його завершенню.
– Мультимедійна бібліотека є пілотним проектом з точки зору впровадження сучасних ідей в інших бібліотеках громади, – зазначив Володимир Ящук. – Ми плануємо у наступному році всі сільські бібліотеки Іллінецької ОТГ, а їх – окрім Павлівської – дев’ять, підключити до швидкісного Інтернет-зв’язку та придбати комп’ютерну техніку. Змінено підхід до цільового призначення бібліотек, особливо на селі. Це не лише книгозбірня, це багатофункціональний інформаційний центр, центр комунікацій, де проводитимуться різноманітні зустрічі, вечори, дискусійні клуби та надаватимуться нові послуги. Я сподіваюсь, що бібліотеки громади стануть справді культурно-просвітницькими осередками та в них завжди буде людно.

Повернутись Створено: 20 листопада 2018 року, 15:46 Переглядів: 309

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація