Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Завдяки роботі депутатів обласної Ради патрульні Вінницької області забезпеченні тест-системами Роздрукувати

1 серпня відбулася чергова відкрита зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України. Такі зустрічі проводяться відповідно до вимог статті 88 Закону України «Про національну поліцію» та в рамках графіка відкритих зустрічей керівництва ГУНП у Вінницькій області з представниками органів місцевого самоврядування.

– Кожного першого четверга парного місяця року запрошуємо депутатів, – зазначив головуючий на засіданні очільник обласної Ради Анатолій Олійник.

У роботі взяли участь заступники голови обласної Ради Ігор Хміль та Михайло Кременюк, депутати Олександр Крученюк, Андрій Вигонюк, Людмила Станіславенко та Олексій Бородій.

Заступник начальника управління –  начальники відділу моніторингу та аналітичного забезпечення управління  Патрульної поліції у Вінницькій області Олександр Гаркавюк  повідомив про результати роботи управління патрульної поліції у Вінницькій області ДПП за 6 місяців 2019 року

– За перше півріччя вінницьким патрульним було призначено для відпрацювання 23 614 завдань, – зазначив Олександр В’ячеславович. – В середньому за добу виконується близько 131 завдання. Середній час прибуття екіпажу патрульної поліції складає 9 хв 50 с. Середній час обслуговування події – 44 хв 37 с.

Патрульними було складено 35288 адміністративних матеріалів по адмінправопорушенням, сплачено добровільно штрафів на суму 6 млн 878 тис. 647 грн.

На особливому контролі є виявлення водіїв, які керують транспортними засобами у стані сп’яніння. За 6 місяців патрульними складено 1 455 адміністративних матеріалів, з них: 288 – відмовились від проходження тестування, 646 – перебували в наркотичному сп’янінні, 518 – в алкогольному та 3 – перебували під дією лікарських препаратів.

Заступник голови обласної ради Михайло Кременюк звернув увагу на те, що кількість водіїв у стані наркотичного сп’яніння значно перевищують цифри минулого року. Як повідомив Олександр Гаркавюк, це стало можливим через вчасне застосування тест-систем. Нагадаємо, що ще зовсім недавно патрульні не мали у достатній кількості таких тест-систем і їм доводилось або відпускати водія або за свій кошт купувати тест-системи. Після звернень до депутатів обласної Ради, відповідними департаментами було виділено кошти для комунального закладу «Вінницький обласний наркологічний диспансер «Соціотерапія» для здійснення закупівлі тест-системи для визначення наркотичних та психоактивних речовин. З того часу з’явилась можливість перевіряти усіх водіїв, що мають ознаки сп’яніння.

Також Олександр Гаркавюк  повідомив, що інспекторами патрульної поліції винесено 14 517 постанов за порушення швидкісного режиму на загальну суму 3 млн 953 тисячі 945 грн, з них сплачено добровільно штрафів на суму 3 млн 568 тисяч 175 грн.

Ще одним важливим аспектом в роботі патрульних є затримання осіб, які підозрюються у вчинені злочинів. Так, за 6 місяців 2019 року вінницькі патрульні розкрили 342 злочини, серед яких: наркозлочини – 115, підробка документів – 109, крадіжки – 26, тілесні ушкодження – 18, грабежі – 9, хуліганство – 4.

Як приклад, Олександр Гаркавюк навів випадок 21 липня, коли за порушення швидкості патрульні зупинили автомобіль Skoda Octavia, що рухався зі швидкістю 118 км/год. Під час спілкування 28-річний водія помітно нервував і інспектори помітили ознаки наркотичного сп’яніння. Проте від медичного огляду в лікаря-нарколога він відмовився. В салоні автівки патрульні виявили 62 таблетки, схожі на наркотики extasy, порошкоподібну речовину рожевого кольору та пакет з рослинною речовиною зеленого кольору. Крім водія, в автомобілі знаходились ще троє пасажирів. В одного із них – 18-річного хлопця – інспектори виявили два паперових згортки з речовиною зеленого кольору рослинного походження. Водій та пасажири автомобіля – мешканці Львівської області.

Велика кількість складених адміністративних матеріалів патрульними свідчить про досить суттєве порушення водіями ПДР, що є основною причиною ДТП. Зокрема, зафіксовано 748 ДТП, з них 667 – матеріальні та 81 – з постраждалими, в яких загинуло 23 осіб та травмовано 106.

– Якщо провести невеликий аналіз ДТП з постраждалими за видами, то побачимо, що з 81 ДТП з постраждалими відбувся 3 наїзди на велосипедиста, 21 зіткнення, 12 інші ДТП, серед яких падіння пасажира, перекидання, наїзд на перешкоду тощо та 44 наїзди на пішохода, – наголосив Олександр В’ячеславович. – Є водії, які після вчинення ДТП покидають місце події. Зокрема, з початку року зафіксовано 118 таких водіїв. Розшукати та встановити вдалось усіх. Тобто відсоток розкриття розшукових ДТП становить 100 %.

Наступна відкрита  зустріч  з  депутатами відбудеться 3 жовтня.

 

 

Повернутись Створено: 1 серпня 2019 року, 12:47
Оновлено: 1 серпня 2019 року, 14:19
Переглядів: 209

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація