6 серпня, о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) з відеотрансляцією на сайті відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення  

                                                                                                                        

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Завдяки системі ProZorrо обласна Рада зекономила кошти на суму майже 16 тисяч гривень Роздрукувати

З 1 серпня всі державні тендери в Україні проводитимуться виключно в електронній системі ProZorro. Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», Вінницька обласна Рада, одна із перших, ще у лютому 2016 року, розпочала виконання державних закупівель і тендерних процедур на базі пілотної електронної системи закупівель ProZorrо.

Як поінформував заступник начальника загального відділу виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Володимир Брилюк, завдяки використанню нової системи у період з лютого по червень 2016 року обласна Рада при проведенні закупівель зекономила кошти на суму 15823,63 грн (23%).

Досвід першої хвилі переходу в ProZorro доводить, що жодних перешкод чи труднощів з впровадженням електронної системи для замовників не існує. Навпаки, використання ProZorro значно спрощує для них процедури закупівель і дозволяє економити.

– Все, що найбільше турбує наших громадян – це непрозорість тендерного процесу. Тому система ProZorro є досить серйозним кроком у запровадженні схеми, яка дає можливість здійснювати всі державні закупівлі відкрито й прозоро, – прокоментував голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Система створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців, з метою прозорого і ефективного витрачання державних коштів, а також запобігання корупції, завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників. Її унікальність та прогресивність полягає в тому, що вона створена на відкритому коді, що дозволяє використовувати систему будь-якою іншою державою світу і створювати на її основі інші системи купівлі-продажу. Розробка електронної системи державних закупівель завершилась наприкінці 2014 року. Тестування системи із залученням IT-спеціалістів та пілотних замовників тривало протягом майже двох місяців. 2 лютого 2015 року систему електронних закупівель, яка отримала назву ProZorrо, було презентовано громадськості та ЗМІ, її запустили в «пілотному» режимі.

Довідка. 25 грудня 2015 року Верховна Рада ухвалила Закон «Про публічні закупівлі», який забезпечував законодавче підґрунтя для наступного етапу реформи держзакупівель – повного переходу на електронні торги. Цей Закон набрав чинності та вводився в дію етапно: з 1 квітня 2016 року – для центральних органів виконавчої влади та замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання; з 1 серпня 2016 року – для всіх державних замовників.

Повернутись Створено: 2 серпня 2016 року, 12:53 Переглядів: 1673

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація