13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Завдяки системі ProZorrо обласна Рада зекономила кошти на суму майже 16 тисяч гривень Роздрукувати

З 1 серпня всі державні тендери в Україні проводитимуться виключно в електронній системі ProZorro. Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», Вінницька обласна Рада, одна із перших, ще у лютому 2016 року, розпочала виконання державних закупівель і тендерних процедур на базі пілотної електронної системи закупівель ProZorrо.

Як поінформував заступник начальника загального відділу виконавчого апарату Вінницької обласної Ради Володимир Брилюк, завдяки використанню нової системи у період з лютого по червень 2016 року обласна Рада при проведенні закупівель зекономила кошти на суму 15823,63 грн (23%).

Досвід першої хвилі переходу в ProZorro доводить, що жодних перешкод чи труднощів з впровадженням електронної системи для замовників не існує. Навпаки, використання ProZorro значно спрощує для них процедури закупівель і дозволяє економити.

– Все, що найбільше турбує наших громадян – це непрозорість тендерного процесу. Тому система ProZorro є досить серйозним кроком у запровадженні схеми, яка дає можливість здійснювати всі державні закупівлі відкрито й прозоро, – прокоментував голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Система створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців, з метою прозорого і ефективного витрачання державних коштів, а також запобігання корупції, завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників. Її унікальність та прогресивність полягає в тому, що вона створена на відкритому коді, що дозволяє використовувати систему будь-якою іншою державою світу і створювати на її основі інші системи купівлі-продажу. Розробка електронної системи державних закупівель завершилась наприкінці 2014 року. Тестування системи із залученням IT-спеціалістів та пілотних замовників тривало протягом майже двох місяців. 2 лютого 2015 року систему електронних закупівель, яка отримала назву ProZorrо, було презентовано громадськості та ЗМІ, її запустили в «пілотному» режимі.

Довідка. 25 грудня 2015 року Верховна Рада ухвалила Закон «Про публічні закупівлі», який забезпечував законодавче підґрунтя для наступного етапу реформи держзакупівель – повного переходу на електронні торги. Цей Закон набрав чинності та вводився в дію етапно: з 1 квітня 2016 року – для центральних органів виконавчої влади та замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання; з 1 серпня 2016 року – для всіх державних замовників.

Повернутись Створено: 2 серпня 2016 року, 12:53 Переглядів: 1380

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація