Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Завдяки участі у конкурсі проектів громада має спортивний майданчик Роздрукувати

У селі Мурафа Шаргородського району почала діяти спортивна зона з тренажерами та елементами для занять воркаутом (вулична гімнастика). Вартість проекту близько 200 тис. грн.

– Ось він – наочний результат спільних зусиль – новий спортивний майданчик у Мурафі, – пише на своїй сторінці у Фейсбук депутат обласної Ради Лариса Білозір. – Унікальна спортивна зона навряд чи з'явилась би у цьому селі без участі в 15-му обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Минулого року завдяки спільним зусилям усіх партнерів  ми виграли цей проект. Наша громадська організація «Життя та розвиток громад», яку я очолюю, виступила співфінансистом та надала свою підтримку. Вже у перші теплі дні малеча облюбувала нове місце для тренувань.

Цього року, на 16-й обласному конкурсі проектів розвитку територіальних  району буде розглянуто ще дві ініціативи громади: «Капітальний ремонт спортивного залу будівлі Довжанської середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів» та «Реконструкція мережі вуличного освітлення в селі Клекотина по вулиці Вишнева». Чи стануть ці проекти переможними, дізнаємось вже 22 травня, коли відбудеться засідання конкурсної комісії.

– Коли всі – влада, бізнес, громада – думають про людей,  масштабні проекти вдаються, – переконана Лариса Білозір.

 

Повернутись Створено: 15 травня 2019 року, 11:49 Переглядів: 648

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація