21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Завершено другий українсько-польський проект «Школа молодих спікерів – дебатні клуби» Роздрукувати

На базі Вінницької академії неперервної освіти відбулася підсумкова конференція у рамках спільного українсько-польського проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби  у Вінницькій області. Видання 2».

Під головуванням заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка участь у роботі зібрання взяли директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, віце-консул генерального консульства Республіки Польща у Вінниці Агнешка Гуральська, керівник Секретаріату обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Вінницької академії неперервної освіти Олена Герасімова, член правління фундації «FERSO» Ярослав Ващик, спеціаліст Департаменту промоції та міжнародного співробітництва Маршалківської Управи Лодзинського воєводства Міхал Пєтранек та представники Асоціації органів місцевого самоврядування.

– Школа молодих спікерів виявилась досить успішною та отримала безліч позитивних відгуків від його учасників. Завдяки польській стороні обласній Асоціації органів місцевого самоврядування, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, вдалось реалізувати такий масштабний та суспільно-корисний проект, – зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Молодь з навичками висловлення своєї думки та вміннями захищати інтереси, як свої так і суспільства, – є основою для соціальних змін. Сподіваюсь, що проект матиме продовження і в наступному році.

– Важливо, щоб молоді люди спілкувалися між собою, вчилися взаємодіяти між собою та комунікувати. Такі проекти формують громадянське суспільство, яке потрібне для того, щоб будувати дружні і зрілі політичні відносини між країнами, – додала Віце-консул Генконсульства Республіки Польща у Вінниці Агнешка Гуральська.

Про результати реалізації минулорічного проекту присутнім розповіли Наталя Фасоля та Олександр Бабкін, а діяльність новоутворених дебатних клубів презентували  вчитель англійської мови, педагог-організатор П’ятківської загальноосвітної школи І –ІІІ ступенів Бершадського району Аліна Янчук та вчитель історії та правознавства СЗШ  І-ІІІ ступенів № 9 міста Козятина Олександр Тітарчук.

Завдяки успішній реалізації проекту у 2017 та 2018 роках, 54 педагоги – учасники проекту, стали тренерами, які знають, як організовувати учнів, створювати дебатні клуби та вести дискусії. Вони розповсюджуватимуть свій досвід на теренах Вінниччини та відповідатимуть за діяльність дебатних клубів у себе в районах.

На завершення конференції учасники проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області» отримали сертифікат та подарунки від польських колег.

 

Повернутись Створено: 4 червня 2018 року, 12:32
Оновлено: 4 червня 2018 року, 15:14
Переглядів: 615

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація