23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Завершено другий українсько-польський проект «Школа молодих спікерів – дебатні клуби» Роздрукувати

На базі Вінницької академії неперервної освіти відбулася підсумкова конференція у рамках спільного українсько-польського проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби  у Вінницькій області. Видання 2».

Під головуванням заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка участь у роботі зібрання взяли директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, віце-консул генерального консульства Республіки Польща у Вінниці Агнешка Гуральська, керівник Секретаріату обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Вінницької академії неперервної освіти Олена Герасімова, член правління фундації «FERSO» Ярослав Ващик, спеціаліст Департаменту промоції та міжнародного співробітництва Маршалківської Управи Лодзинського воєводства Міхал Пєтранек та представники Асоціації органів місцевого самоврядування.

– Школа молодих спікерів виявилась досить успішною та отримала безліч позитивних відгуків від його учасників. Завдяки польській стороні обласній Асоціації органів місцевого самоврядування, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, вдалось реалізувати такий масштабний та суспільно-корисний проект, – зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Молодь з навичками висловлення своєї думки та вміннями захищати інтереси, як свої так і суспільства, – є основою для соціальних змін. Сподіваюсь, що проект матиме продовження і в наступному році.

– Важливо, щоб молоді люди спілкувалися між собою, вчилися взаємодіяти між собою та комунікувати. Такі проекти формують громадянське суспільство, яке потрібне для того, щоб будувати дружні і зрілі політичні відносини між країнами, – додала Віце-консул Генконсульства Республіки Польща у Вінниці Агнешка Гуральська.

Про результати реалізації минулорічного проекту присутнім розповіли Наталя Фасоля та Олександр Бабкін, а діяльність новоутворених дебатних клубів презентували  вчитель англійської мови, педагог-організатор П’ятківської загальноосвітної школи І –ІІІ ступенів Бершадського району Аліна Янчук та вчитель історії та правознавства СЗШ  І-ІІІ ступенів № 9 міста Козятина Олександр Тітарчук.

Завдяки успішній реалізації проекту у 2017 та 2018 роках, 54 педагоги – учасники проекту, стали тренерами, які знають, як організовувати учнів, створювати дебатні клуби та вести дискусії. Вони розповсюджуватимуть свій досвід на теренах Вінниччини та відповідатимуть за діяльність дебатних клубів у себе в районах.

На завершення конференції учасники проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області» отримали сертифікат та подарунки від польських колег.

 

Повернутись Створено: 4 червня 2018 року, 12:32
Оновлено: 4 червня 2018 року, 15:14
Переглядів: 496

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація