Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Завершено другий українсько-польський проект «Школа молодих спікерів – дебатні клуби» Роздрукувати

На базі Вінницької академії неперервної освіти відбулася підсумкова конференція у рамках спільного українсько-польського проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби  у Вінницькій області. Видання 2».

Під головуванням заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка участь у роботі зібрання взяли директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, віце-консул генерального консульства Республіки Польща у Вінниці Агнешка Гуральська, керівник Секретаріату обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Вінницької академії неперервної освіти Олена Герасімова, член правління фундації «FERSO» Ярослав Ващик, спеціаліст Департаменту промоції та міжнародного співробітництва Маршалківської Управи Лодзинського воєводства Міхал Пєтранек та представники Асоціації органів місцевого самоврядування.

– Школа молодих спікерів виявилась досить успішною та отримала безліч позитивних відгуків від його учасників. Завдяки польській стороні обласній Асоціації органів місцевого самоврядування, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, вдалось реалізувати такий масштабний та суспільно-корисний проект, – зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Молодь з навичками висловлення своєї думки та вміннями захищати інтереси, як свої так і суспільства, – є основою для соціальних змін. Сподіваюсь, що проект матиме продовження і в наступному році.

– Важливо, щоб молоді люди спілкувалися між собою, вчилися взаємодіяти між собою та комунікувати. Такі проекти формують громадянське суспільство, яке потрібне для того, щоб будувати дружні і зрілі політичні відносини між країнами, – додала Віце-консул Генконсульства Республіки Польща у Вінниці Агнешка Гуральська.

Про результати реалізації минулорічного проекту присутнім розповіли Наталя Фасоля та Олександр Бабкін, а діяльність новоутворених дебатних клубів презентували  вчитель англійської мови, педагог-організатор П’ятківської загальноосвітної школи І –ІІІ ступенів Бершадського району Аліна Янчук та вчитель історії та правознавства СЗШ  І-ІІІ ступенів № 9 міста Козятина Олександр Тітарчук.

Завдяки успішній реалізації проекту у 2017 та 2018 роках, 54 педагоги – учасники проекту, стали тренерами, які знають, як організовувати учнів, створювати дебатні клуби та вести дискусії. Вони розповсюджуватимуть свій досвід на теренах Вінниччини та відповідатимуть за діяльність дебатних клубів у себе в районах.

На завершення конференції учасники проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області» отримали сертифікат та подарунки від польських колег.

 

Повернутись Створено: 4 червня 2018 року, 12:32
Оновлено: 4 червня 2018 року, 15:14
Переглядів: 708

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація