21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Завершено другий українсько-польський проект «Школа молодих спікерів – дебатні клуби» Роздрукувати

На базі Вінницької академії неперервної освіти відбулася підсумкова конференція у рамках спільного українсько-польського проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби  у Вінницькій області. Видання 2».

Під головуванням заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка участь у роботі зібрання взяли директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, віце-консул генерального консульства Республіки Польща у Вінниці Агнешка Гуральська, керівник Секретаріату обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Вінницької академії неперервної освіти Олена Герасімова, член правління фундації «FERSO» Ярослав Ващик, спеціаліст Департаменту промоції та міжнародного співробітництва Маршалківської Управи Лодзинського воєводства Міхал Пєтранек та представники Асоціації органів місцевого самоврядування.

– Школа молодих спікерів виявилась досить успішною та отримала безліч позитивних відгуків від його учасників. Завдяки польській стороні обласній Асоціації органів місцевого самоврядування, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, вдалось реалізувати такий масштабний та суспільно-корисний проект, – зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Молодь з навичками висловлення своєї думки та вміннями захищати інтереси, як свої так і суспільства, – є основою для соціальних змін. Сподіваюсь, що проект матиме продовження і в наступному році.

– Важливо, щоб молоді люди спілкувалися між собою, вчилися взаємодіяти між собою та комунікувати. Такі проекти формують громадянське суспільство, яке потрібне для того, щоб будувати дружні і зрілі політичні відносини між країнами, – додала Віце-консул Генконсульства Республіки Польща у Вінниці Агнешка Гуральська.

Про результати реалізації минулорічного проекту присутнім розповіли Наталя Фасоля та Олександр Бабкін, а діяльність новоутворених дебатних клубів презентували  вчитель англійської мови, педагог-організатор П’ятківської загальноосвітної школи І –ІІІ ступенів Бершадського району Аліна Янчук та вчитель історії та правознавства СЗШ  І-ІІІ ступенів № 9 міста Козятина Олександр Тітарчук.

Завдяки успішній реалізації проекту у 2017 та 2018 роках, 54 педагоги – учасники проекту, стали тренерами, які знають, як організовувати учнів, створювати дебатні клуби та вести дискусії. Вони розповсюджуватимуть свій досвід на теренах Вінниччини та відповідатимуть за діяльність дебатних клубів у себе в районах.

На завершення конференції учасники проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області» отримали сертифікат та подарунки від польських колег.

 

Повернутись Створено: 4 червня 2018 року, 12:32
Оновлено: 4 червня 2018 року, 15:14
Переглядів: 550

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація