23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Завершено подання проектів на 15 Обласний конкурс розвитку територіальних громад Роздрукувати

31 березня завершено подання проектів на 15 Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, бюджет якого цього року склав 30,5 млн грн.
В березні голова постійної комісії обласної Ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва Лариса Білозір разом з експертами працювала над ознайомленням громад Вінниччини з умовами та вимогами конкурсу по кожному з 7 напрямів. Вона провела численні зустрічі та практичні наради, де громади могли порадитися, презентувати свої проекти, отримати допомогу у написанні. Мобільний Центр розвитку громад побував в 9 районах, було залучено і надано власного співфінансування на 3,6 мільйонів гривень для того, щоб підсилити громади та залучили додатково партнерських коштів близько 3 млн грн.

Опрацьовано більш, ніж 300 проектів. Ці проекти направлені на підтримку людей з інвалідністю, на збереження культурно-історичної спадщини, на розвиток спортивно-туристичної інфраструктури, на впровадження екологічних заходів та енергозберігаючих, а також на модернізацію мереж вуличного освітлення.

– В сучасних умовах питання пошуку та вміння залучати додаткові ресурси є надто актуальним. Написання грантових проектів, участь і перемоги у подібних конкурсах надають позитивного імпульсу розвитку й збереженню інфраструктури населених пунктів та вирішенню інших важливих місцевих проблем, – зазначила депутат обласної Ради Лариса Білозір. – Важливо, щоб актив громад та керівники не залишатися осторонь та активізувати свою роботу у напрямі написання проектів, адже це, на моє переконання, один із реальних механізмів залучення коштів для вирішення проблем села.

Повернутись Створено: 5 квітня 2018 року, 14:33 Переглядів: 376

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація