Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Завершила роботу комісія щодо тендерних закупівель у Ситковецькій школі-інтернаті Роздрукувати

Сьогодні в приміщенні обласної Ради відбулось завершальне засідання комісії з проведення службового розслідування стосовно директора комунального закладу обласної Ради – Ситковецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Немирівського району Михайла Гуцаленка щодо дотримання антикорупційного законодавства під час здійснення публічних закупівель вищезазначеним закладом.  

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, голова постійної комісії  з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності Андрій Вигонюк, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, уповноважена особа  з питань запобігання корупції виконавчого апарату обласної Ради Ярослав Ніколаєвський, заступник начальника  управління з питань комунальної власності  обласної Ради Олексій Бородій та працівники управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.

За вимогою прокуратури Вінницької області було проведено службове розслідування з метою встановлення умов і причин, що сприяли порушенню Закону головою та членами тендерного комітету навчального закладу. Був проведений збір інформації на місці, згодом – досліджено усі факти та свідчення і зроблені висновки.

Комісія визначила, що в межах її компетенції порушень не було. Однак члени комісії висунули низку пропозицій: провести навчання для керівника закладу та тендерного комітету, під час якого звернути увагу на законодавство, пов’язане з запобіганням корупції та конфліктами інтересів.

Депутат Людмила Станіславенко нагадала, що для запобігання таких ситуацій усім державним службовцям необхідно більш відповідально підходити до заповнення та подання е-декларацій, а також консультуватись з юристом, якщо справа стосується конфлікту інтересів чи тендерної документації.

Повернутись Створено: 16 квітня 2019 року, 17:47 Переглядів: 583

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація