Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Завершила роботу комісія щодо тендерних закупівель у Ситковецькій школі-інтернаті Роздрукувати

Сьогодні в приміщенні обласної Ради відбулось завершальне засідання комісії з проведення службового розслідування стосовно директора комунального закладу обласної Ради – Ситковецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Немирівського району Михайла Гуцаленка щодо дотримання антикорупційного законодавства під час здійснення публічних закупівель вищезазначеним закладом.  

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, голова постійної комісії  з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності Андрій Вигонюк, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, уповноважена особа  з питань запобігання корупції виконавчого апарату обласної Ради Ярослав Ніколаєвський, заступник начальника  управління з питань комунальної власності  обласної Ради Олексій Бородій та працівники управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області.

За вимогою прокуратури Вінницької області було проведено службове розслідування з метою встановлення умов і причин, що сприяли порушенню Закону головою та членами тендерного комітету навчального закладу. Був проведений збір інформації на місці, згодом – досліджено усі факти та свідчення і зроблені висновки.

Комісія визначила, що в межах її компетенції порушень не було. Однак члени комісії висунули низку пропозицій: провести навчання для керівника закладу та тендерного комітету, під час якого звернути увагу на законодавство, пов’язане з запобіганням корупції та конфліктами інтересів.

Депутат Людмила Станіславенко нагадала, що для запобігання таких ситуацій усім державним службовцям необхідно більш відповідально підходити до заповнення та подання е-декларацій, а також консультуватись з юристом, якщо справа стосується конфлікту інтересів чи тендерної документації.

Повернутись Створено: 16 квітня 2019 року, 17:47 Переглядів: 382

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація