Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Завершила роботу комісія з оцінки діяльності керівників комунальних підприємств, закладів, установ та організацій за 2016 рік Роздрукувати

2 березня під головуванням першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської комісія з оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2016 рік заслухала керівників галузі культури, житлово-комунального господарства, інших установ та підприємств. Участь в роботі засідання взяли перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин, голови постійних комісій та голови фракцій обласної Ради, громадськість, засоби масової інформації.

Начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський представив членам комісії кращих керівників галузі культури. Серед них – директор обласного краєзнавчого музею Катерина Висоцька, генеральний директор обласної філармонії Анатолій Левицький, директор обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. М. Садовського Володимир Лозовський, директор обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К. А. Тімірязєва Наталія Морозова та директор комунальної організації «Обласний центр народної творчості» Тетяна Цвігун.

Серед представлених презентацій найбільшу зацікавленість викликала діяльність обласної філармонії, директор якої розповів про благодійну діяльність закладу, проведення концертів та процес реалізації першого етапу створення симфонічного оркестру.

Наталія Морозова розповіла про основні напрямки діяльності обласної бібліотеки у 2016 році: удосконалення системи інформаційного обслуговування, впровадження нових технологій, проведення наукової, краєзнавчої, видавничої та соціокультурної роботи.

Тетяна Цвігун повідомила членам комісії про підготовку та проведення міжнародного свята «Всі ми діти твої, Україно!».

Найбільш резонансним став виступ директора обласного академічного театру ляльок Михайла Байдюка, який повідомив про те, що театру була піднята орендна плата у 18 разів. Ця інформація викликала бурхливе обговорення серед депутатів та членів комісії.

Крім того, перед присутніми про свою діяльність прозвітували керівники галузі житлово-комунального господарства, яких представив директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков та інших підприємств і установ області.

 

Повернутись Створено: 2 березня 2017 року, 13:53 Переглядів: 864

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація