Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Завершився чотириденний візит делегації керівників органів місцевого самоврядування Румунії і Молдови до Вінницької області Роздрукувати

11 липня цього року завершився чотириденний візит до Вінницької області керівників органів місцевого самоврядування Румунії і Молдови на чолі із секретарем Ясської повітової Ради Лакраміоарою Вернікою.

Делегацію Румунії та Молдови до кордону Вінниччини супроводжували голова обласної Ради Сергій Свитко, заступник керівника виконавчого апарату Вінницької обласної Ради - керуючий  справами  Степан Нешик, начальник управління міжнародного співробітництва Вінницької обласної державної адміністрації Володимир Мережко.

По дорозі додому делегація відвідала Свято-Усікновенський  Лядівський  скельний  чоловічий  монастир, що знаходиться в Могилів-Подільському районі. Настоятель монастиря архімандрит Антоній  продемонстрував гостям стан монастирської дзвіниці, древніх храмів, що збереглися та відновлюються. Представники делегації ознайомились із станом будівель обителі та відвідали ділянки, де продовжуються будівельні роботи. Члени делегації були приємно вражені стародавньою  святинею. Адже монастир офіційно визнаний  пам’яткою архітектури і містобудування національного значення та є одним із «Семи чудес Вінниччини». Керівник делегації запропонувала настоятелю підготувати всі необхідні матеріали  про монастир та пообіцяла сприяти в отриманні коштів Європейського Союзу на відбудову храму.

На прикордонному пропускному пункті голова обласної Ради Сергій Свитко подякував членам делегації  за те, що вони знайшли час і можливість відвідати Вінницьку область та висловив переконання, що цей візит є ще  одним  кроком до поглиблення співпраці між братніми народами Румунії, Молдови і України та черговим кроком до інтеграції України в Європейський Союз.

В свою чергу, керівник делегації, секретар Ясської повітової Ради Лакраміоара  Верніка подякувала голові обласної Ради за  щирий і  теплий  прийом та виразила загальну думку делегації про те, що вони  просто вражені побаченим, а надто - діяльністю наших підприємств. На думку делегації, - це європейський рівень: технології, ставлення до праці, якість продукції. Лакраміоара  Верніка запросила вінницьких самоврядців відвідати у вересні поточного року Румунію, з метою підписання нових партнерських угод про співпрацю. Отож, плани на майбутню співпрацю тільки позитивні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 12 липня 2015 року, 14:12 Переглядів: 929

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація