23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Завершився чотириденний візит делегації керівників органів місцевого самоврядування Румунії і Молдови до Вінницької області Роздрукувати

11 липня цього року завершився чотириденний візит до Вінницької області керівників органів місцевого самоврядування Румунії і Молдови на чолі із секретарем Ясської повітової Ради Лакраміоарою Вернікою.

Делегацію Румунії та Молдови до кордону Вінниччини супроводжували голова обласної Ради Сергій Свитко, заступник керівника виконавчого апарату Вінницької обласної Ради - керуючий  справами  Степан Нешик, начальник управління міжнародного співробітництва Вінницької обласної державної адміністрації Володимир Мережко.

По дорозі додому делегація відвідала Свято-Усікновенський  Лядівський  скельний  чоловічий  монастир, що знаходиться в Могилів-Подільському районі. Настоятель монастиря архімандрит Антоній  продемонстрував гостям стан монастирської дзвіниці, древніх храмів, що збереглися та відновлюються. Представники делегації ознайомились із станом будівель обителі та відвідали ділянки, де продовжуються будівельні роботи. Члени делегації були приємно вражені стародавньою  святинею. Адже монастир офіційно визнаний  пам’яткою архітектури і містобудування національного значення та є одним із «Семи чудес Вінниччини». Керівник делегації запропонувала настоятелю підготувати всі необхідні матеріали  про монастир та пообіцяла сприяти в отриманні коштів Європейського Союзу на відбудову храму.

На прикордонному пропускному пункті голова обласної Ради Сергій Свитко подякував членам делегації  за те, що вони знайшли час і можливість відвідати Вінницьку область та висловив переконання, що цей візит є ще  одним  кроком до поглиблення співпраці між братніми народами Румунії, Молдови і України та черговим кроком до інтеграції України в Європейський Союз.

В свою чергу, керівник делегації, секретар Ясської повітової Ради Лакраміоара  Верніка подякувала голові обласної Ради за  щирий і  теплий  прийом та виразила загальну думку делегації про те, що вони  просто вражені побаченим, а надто - діяльністю наших підприємств. На думку делегації, - це європейський рівень: технології, ставлення до праці, якість продукції. Лакраміоара  Верніка запросила вінницьких самоврядців відвідати у вересні поточного року Румунію, з метою підписання нових партнерських угод про співпрацю. Отож, плани на майбутню співпрацю тільки позитивні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 12 липня 2015 року, 14:12 Переглядів: 882

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація