Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Завершився прийом документів для участі в конкурсній комісії Роздрукувати

20 березня  завершився прийом документів від учасників – представників громадських організацій, які претендують на участь у конкурсній комісії з проведення добору на посаду керівників комунальних закладів культури. 27 березня о 15.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться жеребкування, з метою формування конкурсної комісії. До її складу увійде 9 осіб -  по три  від органу управління майном, трудових колективів та громадських організацій.

Нагадаємо, що відповідно до статті 212 Закону України «Про культуру» обласною Радою оголошено конкурси на заміщення посад керівників таких закладів культури: Вінницький обласний художній музей, Вінницький обласний навчально-методичний центр галузі культури, мистецтв та туризму, Комунальний заклад «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля», Вінницький академічний обласний театр ляльок, Вінницький обласний український академічний музично-драматичний театр імені М.Садовського. У двох керівників  закінчуються терміни контрактів, три посади були вакантними. Прийом документів кандидатів на заміщення вакантних посад керівників закладів культури області триває до 5 квітня.

Вінницька обласна Рада у своїй діяльності керується статтею 19 Конституції України та статтею 24 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, де зазначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їхній посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень, та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Повернутись Створено: 22 березня 2018 року, 10:56
Оновлено: 22 березня 2018 року, 13:11
Переглядів: 469

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація