Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Завершився восьмий сезон водяного шоу фонтану ROSHEN Роздрукувати

13 жовтня у Вінниці відбулося закриття сезону найбільшого світломузичного річкового фонтану ROSHEN. Літній період роботи водограю завершили концертом українських виконавців на честь Дня захисника України.

На набережній Roshen зібралося, за попередніми даними, близько трьох десятків тисяч глядачів. Почесними гостями традиційно стали військові, воїни Операції Об’єднаних сил та бійці, які проходять лікування у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону України.

Привітати українських воїнів зі святом приїхала і дружина Президента України Марина Порошенко та представник Президента України у Верховній Раді Ірина Луценко.

 – Це молоде українське свято, ми пам’ятаємо як 4 роки тому Порошенко призначив день козацтва, Покрови, захисника у один день. Приємно, що тут присутні наші українські воїни, ми маємо їм бути вдячні за все, – звернулась до бійців Марина Порошенко. – Низько вклоняємося нашим патріотам, які своїми подвигами зупинили наступ ворога. Ми пам'ятаємо кожного Героя, який віддав своє життя за Україну

З промовою виступила і народний депутат України Ірина Луценко, яка назвала вінницький фонтан «дивом рукотворним» і наголосила, що «ми не повинні бути лінивими, якщо будуємо європейську Україну».

Від імені депутатського корпусу привітав присутніх на набережній з прийдешнім святом голова обласної Ради Анатолій Олійник і звернувся до молоді із проханням бути відповідальними.

– Звертаюся саме до вас, хлопців і дівчат, приблизних ровесників нашої Незалежності, – сказав  Анатолій Олійник. – До молодих людей, чиє активне життя тільки починається. І буде пов'язане з цією країною. Ви – покоління тих, в кого не існує перепон. У вас купа нових креативних ідей, які вам вдається реалізовувати у життя. Завдяки вам Україна розвиватиметься і рухатиметься вперед. Ви – думаюче покоління і саме ви завтра визначатимете долю України. У Бога немає інших рук, окрім наших. Тож, все залежить лише від нас!

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій привітав вінничан та гостей міста з рішенням Вселенського Собору Православної Церкви про надання Томосу для української церкви. Вінницький міський голова Сергій Моргунов в свою чергу завдячив воїнам, їхньому патріотизму, їхній мужності та професіоналізму, адже ми тут у Вінниці та й в інших містах, під мирним небом можемо розбудовувати наші міста і села, можемо ремонтувати дороги, відкривати школи.

Вечір був пронизаний патріотичністю та подякою воїнам також і у виступах українських гуртів «СКАЙ», «Плач Єремії» й виконавця ХАС. Організатори називали їх «культурними волонтерами» на передовій, адже їхні пісні піднімають бойовий дух українських воїнів.

На завершення світломузичний фонтан ROSHEN востаннє у цьому сезоні відіграв програму «Хвилі рідної душі». Водограй відновить роботу наступного року на весні.

Повернутись Створено: 14 жовтня 2018 року, 04:34 Переглядів: 607

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація