21 лютого 2020 року о 10.00 год  у сесійній залі (2-й поверх приміщення обласної Ради) відбудеться пленарне засідання позачергової 42 сесії обласної Ради 7 скликання            

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 18.02.2020 № 43 Про позачергову 42 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання голови обласної державної адміністрації: 1. Провести пленарне засідання позачергової 42 сесії о ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Завершився восьмий сезон водяного шоу фонтану ROSHEN Роздрукувати

13 жовтня у Вінниці відбулося закриття сезону найбільшого світломузичного річкового фонтану ROSHEN. Літній період роботи водограю завершили концертом українських виконавців на честь Дня захисника України.

На набережній Roshen зібралося, за попередніми даними, близько трьох десятків тисяч глядачів. Почесними гостями традиційно стали військові, воїни Операції Об’єднаних сил та бійці, які проходять лікування у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону України.

Привітати українських воїнів зі святом приїхала і дружина Президента України Марина Порошенко та представник Президента України у Верховній Раді Ірина Луценко.

 – Це молоде українське свято, ми пам’ятаємо як 4 роки тому Порошенко призначив день козацтва, Покрови, захисника у один день. Приємно, що тут присутні наші українські воїни, ми маємо їм бути вдячні за все, – звернулась до бійців Марина Порошенко. – Низько вклоняємося нашим патріотам, які своїми подвигами зупинили наступ ворога. Ми пам'ятаємо кожного Героя, який віддав своє життя за Україну

З промовою виступила і народний депутат України Ірина Луценко, яка назвала вінницький фонтан «дивом рукотворним» і наголосила, що «ми не повинні бути лінивими, якщо будуємо європейську Україну».

Від імені депутатського корпусу привітав присутніх на набережній з прийдешнім святом голова обласної Ради Анатолій Олійник і звернувся до молоді із проханням бути відповідальними.

– Звертаюся саме до вас, хлопців і дівчат, приблизних ровесників нашої Незалежності, – сказав  Анатолій Олійник. – До молодих людей, чиє активне життя тільки починається. І буде пов'язане з цією країною. Ви – покоління тих, в кого не існує перепон. У вас купа нових креативних ідей, які вам вдається реалізовувати у життя. Завдяки вам Україна розвиватиметься і рухатиметься вперед. Ви – думаюче покоління і саме ви завтра визначатимете долю України. У Бога немає інших рук, окрім наших. Тож, все залежить лише від нас!

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій привітав вінничан та гостей міста з рішенням Вселенського Собору Православної Церкви про надання Томосу для української церкви. Вінницький міський голова Сергій Моргунов в свою чергу завдячив воїнам, їхньому патріотизму, їхній мужності та професіоналізму, адже ми тут у Вінниці та й в інших містах, під мирним небом можемо розбудовувати наші міста і села, можемо ремонтувати дороги, відкривати школи.

Вечір був пронизаний патріотичністю та подякою воїнам також і у виступах українських гуртів «СКАЙ», «Плач Єремії» й виконавця ХАС. Організатори називали їх «культурними волонтерами» на передовій, адже їхні пісні піднімають бойовий дух українських воїнів.

На завершення світломузичний фонтан ROSHEN востаннє у цьому сезоні відіграв програму «Хвилі рідної душі». Водограй відновить роботу наступного року на весні.

Повернутись Створено: 14 жовтня 2018 року, 04:34 Переглядів: 547

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація