23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Завершується українсько-польський проект «Школа молодих спікерів – дебатні клуби. 2018» Роздрукувати

14 травня під головуванням голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулось  підсумкове засідання щодо проведення завершальної стадії спільного українсько-польського проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби. Набір 2018». Проект реалізовується в рамках Програми «RITA» спільно з Фондом  Освіти та Розвитку Громадського Суспільства та Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування. Фінансова підтримка – Маршалківська управа Лодзинського воєводства. Участь в обговоренні завершального етапу проекту взяли керівник секретаріату обласної Асоціацією органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна, працівники Асоціації, начальники відділів освіти райдержадміністрацій, вчителі та директори шкіл – учасники дебатних клубів та представники Вінницької академії неперервної освіти.

– Вже другий рік поспіль Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування плідно співпрацює з Лодзьким воєводством Республіки Польща в реалізації проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області». Дякую вам, шановні освітяни, за активу участь в реалізації проекту в області. Сподіваюсь, що у 2019 році наша співпраця з Фундацією «Ферсо» розшириться та охопить інші напрями, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник.

«Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області. Набір 2018 р»  – це проект для учнів та вчителів зі шкіл Вінницької області.  Ціль проекту – розвиток навичок, що потрібні для функціонування в демократичному суспільстві, таких як праця в колективі, «критичне мислення», міжособистісна комунікація, публічна презентація своєї позиції  в дискусії, пошук та презентація аргументів. Вчителі з 27 районів Вінницької області навчались використовувати оксфордські дебати для навчання учнів 9-11 класів.

27 вчителів стали учасниками дводенного навчання у м. Вінниці, тижневого  навчального візиту до Лодзі  і декількох підсумкових зустрічей у Вінницькій області. Цього разу частину подій перенесена безпосередньо до шкіл. Відбудеться чотири дебати на території області і 1 конференція в самій Вінниці. Дебати пройдуть в школах Тиврівського, Немирівського, Літинського та Вінницького районів з 31 травня по 2 червня. 

На фінальну частину заходу запрошені вчителі  шкіл в межах кожного з 4 районів, 10 найактивніших учасників минулорічного реалізованого проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій  області 2017 року» та 40 вчителів з міста Вінниці, які зацікавлені  у використанні методики роботи з учнями.

Повернутись Створено: 14 травня 2018 року, 15:45 Переглядів: 545

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація