Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Завершується українсько-польський проект «Школа молодих спікерів – дебатні клуби. 2018» Роздрукувати

14 травня під головуванням голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулось  підсумкове засідання щодо проведення завершальної стадії спільного українсько-польського проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби. Набір 2018». Проект реалізовується в рамках Програми «RITA» спільно з Фондом  Освіти та Розвитку Громадського Суспільства та Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування. Фінансова підтримка – Маршалківська управа Лодзинського воєводства. Участь в обговоренні завершального етапу проекту взяли керівник секретаріату обласної Асоціацією органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна, працівники Асоціації, начальники відділів освіти райдержадміністрацій, вчителі та директори шкіл – учасники дебатних клубів та представники Вінницької академії неперервної освіти.

– Вже другий рік поспіль Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування плідно співпрацює з Лодзьким воєводством Республіки Польща в реалізації проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області». Дякую вам, шановні освітяни, за активу участь в реалізації проекту в області. Сподіваюсь, що у 2019 році наша співпраця з Фундацією «Ферсо» розшириться та охопить інші напрями, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник.

«Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області. Набір 2018 р»  – це проект для учнів та вчителів зі шкіл Вінницької області.  Ціль проекту – розвиток навичок, що потрібні для функціонування в демократичному суспільстві, таких як праця в колективі, «критичне мислення», міжособистісна комунікація, публічна презентація своєї позиції  в дискусії, пошук та презентація аргументів. Вчителі з 27 районів Вінницької області навчались використовувати оксфордські дебати для навчання учнів 9-11 класів.

27 вчителів стали учасниками дводенного навчання у м. Вінниці, тижневого  навчального візиту до Лодзі  і декількох підсумкових зустрічей у Вінницькій області. Цього разу частину подій перенесена безпосередньо до шкіл. Відбудеться чотири дебати на території області і 1 конференція в самій Вінниці. Дебати пройдуть в школах Тиврівського, Немирівського, Літинського та Вінницького районів з 31 травня по 2 червня. 

На фінальну частину заходу запрошені вчителі  шкіл в межах кожного з 4 районів, 10 найактивніших учасників минулорічного реалізованого проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій  області 2017 року» та 40 вчителів з міста Вінниці, які зацікавлені  у використанні методики роботи з учнями.

Повернутись Створено: 14 травня 2018 року, 15:45 Переглядів: 585

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація