Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Завершується українсько-польський проект «Школа молодих спікерів – дебатні клуби. 2018» Роздрукувати

14 травня під головуванням голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулось  підсумкове засідання щодо проведення завершальної стадії спільного українсько-польського проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби. Набір 2018». Проект реалізовується в рамках Програми «RITA» спільно з Фондом  Освіти та Розвитку Громадського Суспільства та Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування. Фінансова підтримка – Маршалківська управа Лодзинського воєводства. Участь в обговоренні завершального етапу проекту взяли керівник секретаріату обласної Асоціацією органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна, працівники Асоціації, начальники відділів освіти райдержадміністрацій, вчителі та директори шкіл – учасники дебатних клубів та представники Вінницької академії неперервної освіти.

– Вже другий рік поспіль Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування плідно співпрацює з Лодзьким воєводством Республіки Польща в реалізації проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області». Дякую вам, шановні освітяни, за активу участь в реалізації проекту в області. Сподіваюсь, що у 2019 році наша співпраця з Фундацією «Ферсо» розшириться та охопить інші напрями, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник.

«Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області. Набір 2018 р»  – це проект для учнів та вчителів зі шкіл Вінницької області.  Ціль проекту – розвиток навичок, що потрібні для функціонування в демократичному суспільстві, таких як праця в колективі, «критичне мислення», міжособистісна комунікація, публічна презентація своєї позиції  в дискусії, пошук та презентація аргументів. Вчителі з 27 районів Вінницької області навчались використовувати оксфордські дебати для навчання учнів 9-11 класів.

27 вчителів стали учасниками дводенного навчання у м. Вінниці, тижневого  навчального візиту до Лодзі  і декількох підсумкових зустрічей у Вінницькій області. Цього разу частину подій перенесена безпосередньо до шкіл. Відбудеться чотири дебати на території області і 1 конференція в самій Вінниці. Дебати пройдуть в школах Тиврівського, Немирівського, Літинського та Вінницького районів з 31 травня по 2 червня. 

На фінальну частину заходу запрошені вчителі  шкіл в межах кожного з 4 районів, 10 найактивніших учасників минулорічного реалізованого проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій  області 2017 року» та 40 вчителів з міста Вінниці, які зацікавлені  у використанні методики роботи з учнями.

Повернутись Створено: 14 травня 2018 року, 15:45 Переглядів: 641

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація