Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Завод мінеральної води «Регіна» у літній період видобуває понад 70 тонн води Роздрукувати

Перебуваючи з робочим візитом в Мурованокуриловецькому районі заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, а також голови районних рад та голови об’єднаних територіальних громад області відвідали ПрАТ  «Мурованокуриловецький завод мінеральної води «Регіна». Екскурсію підприємством для делегації провів голова правління ПрАТ «Регіна» Ілля Кагляк.

  - Єдине, що залишилося від колишнього заводу, - стародавня, природна мінеральна вода з джерела «Реґіна». Все решта - нове, сучасне, на рівні стандартів XXI століття, - розповідає Ілля Максимович. – У 2007-му були побудовані каптажі (спеціальні інженерні конструкції для ізоляції води від зовнішнього середовища) джерел №2 і №3, з яких вода самопливом надходить в закриту ємкість джерела №1. Найдивовижніше те, що на всьому шляху до лінії розливу воду ніхто не «катує», не «каламутить» насосами. Із збірних місткостей джерела вона сама по собі заповнює вертикальні ємкості, а звідти вже по трубопроводу із неіржавіючої сталі біжить 7 кілометрів до заводу. Далі вода збирається у чотири емальованих ємкості і, знову ж таки, самопливом надходить до лінії розливу, де проходить крізь механічні фільтри і далі - по прозорих колбах – крізь бактерицидні очисні. Жодної хімії не використовується, хоча на багатьох інших заводах воду очищають саме хімічними засобами, які, звичайно ж, змінюють її природну формулу.

Підприємство надає 90 робочих місць жителям району. Потужності виробництва залежать від сезонної потреби, зокрема, у літній період видобувається понад 70 тонн води.

Повернутись Створено: 9 серпня 2017 року, 14:23 Переглядів: 1642

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація