Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Завтра на сесії розглянуть суспільно-політичну ситуацію в Україні Роздрукувати

Президія обласної Ради 24 січня на своєму засіданні прийняла рішення внести до порядку денного позачергової 21 сесії обласної Ради 6 скликання, яка відбудеться 25 січня 2014 року, питання про суспільно-політичну ситуацію в Україні. Також більшістю членів президії була підтримана пропозиція, яку на прохання депутатів від опозиції поставив на голосування голова обласної Ради Сергій Татусяк, а саме: розглянути дане питання першим.

Рішенню президії передувало рішення постійної комісії обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби із корупцією, охорони прав і свобод громадян, яка відбулася під головуванням Мрачковського В.С.

На порядок денний комісія винесла питання про підготовку проекту Звернення депутатів обласної Ради до Президента України та Верховної Ради України щодо суспільно-політичної ситуації в державі.

 

При обговоренні були присутні делеговані представники від ініціативної групи Народного віче, яке 22 і 23 січня проходило у Вінниці. За основу документа взяли Звернення громадських організацій, політичних партій-членів Всеукраїнського об’єднання «Майдан» з урахуванням резолюцій Народного віче.

В підсумку комісія підготувала текст Звернення, який розглянули члени президії обласної Ради. До кінця робочого дня звернення мають розглянути у фракціях обласної Ради з тим, аби вийти на єдиний варіант.

Голова обласної Ради С.Татусяк вважає, що обласна Рада має врахувати вимоги громади Вінниччини і ухвалити відповідне рішення сесії:

– Вчора до мене надійшло 4 звернення від громадськості Вінниччини. Люди вимагали винести на сесію питання про суспільно-політичну ситуацію в Україні і прийняти відповідне рішення обласної Ради. Згідно з Законом «Про місцеве самоврядування в Україні», я направив це питання на постійну комісію (з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян) і на президію. Тому що ми мусимо вирішувати такі питання колегіально і виходити на узгодженні рішення, – прокоментував ситуацію голова облради Сергій Татусяк. 

 

Повернутись Створено: 24 січня 2014 року, 15:42 Переглядів: 1039

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація