23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Завтра на сесії розглянуть суспільно-політичну ситуацію в Україні Роздрукувати

Президія обласної Ради 24 січня на своєму засіданні прийняла рішення внести до порядку денного позачергової 21 сесії обласної Ради 6 скликання, яка відбудеться 25 січня 2014 року, питання про суспільно-політичну ситуацію в Україні. Також більшістю членів президії була підтримана пропозиція, яку на прохання депутатів від опозиції поставив на голосування голова обласної Ради Сергій Татусяк, а саме: розглянути дане питання першим.

Рішенню президії передувало рішення постійної комісії обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби із корупцією, охорони прав і свобод громадян, яка відбулася під головуванням Мрачковського В.С.

На порядок денний комісія винесла питання про підготовку проекту Звернення депутатів обласної Ради до Президента України та Верховної Ради України щодо суспільно-політичної ситуації в державі.

 

При обговоренні були присутні делеговані представники від ініціативної групи Народного віче, яке 22 і 23 січня проходило у Вінниці. За основу документа взяли Звернення громадських організацій, політичних партій-членів Всеукраїнського об’єднання «Майдан» з урахуванням резолюцій Народного віче.

В підсумку комісія підготувала текст Звернення, який розглянули члени президії обласної Ради. До кінця робочого дня звернення мають розглянути у фракціях обласної Ради з тим, аби вийти на єдиний варіант.

Голова обласної Ради С.Татусяк вважає, що обласна Рада має врахувати вимоги громади Вінниччини і ухвалити відповідне рішення сесії:

– Вчора до мене надійшло 4 звернення від громадськості Вінниччини. Люди вимагали винести на сесію питання про суспільно-політичну ситуацію в Україні і прийняти відповідне рішення обласної Ради. Згідно з Законом «Про місцеве самоврядування в Україні», я направив це питання на постійну комісію (з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян) і на президію. Тому що ми мусимо вирішувати такі питання колегіально і виходити на узгодженні рішення, – прокоментував ситуацію голова облради Сергій Татусяк. 

 

Повернутись Створено: 24 січня 2014 року, 15:42 Переглядів: 969

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація