15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Завтра на сесії розглянуть суспільно-політичну ситуацію в Україні Роздрукувати

Президія обласної Ради 24 січня на своєму засіданні прийняла рішення внести до порядку денного позачергової 21 сесії обласної Ради 6 скликання, яка відбудеться 25 січня 2014 року, питання про суспільно-політичну ситуацію в Україні. Також більшістю членів президії була підтримана пропозиція, яку на прохання депутатів від опозиції поставив на голосування голова обласної Ради Сергій Татусяк, а саме: розглянути дане питання першим.

Рішенню президії передувало рішення постійної комісії обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби із корупцією, охорони прав і свобод громадян, яка відбулася під головуванням Мрачковського В.С.

На порядок денний комісія винесла питання про підготовку проекту Звернення депутатів обласної Ради до Президента України та Верховної Ради України щодо суспільно-політичної ситуації в державі.

 

При обговоренні були присутні делеговані представники від ініціативної групи Народного віче, яке 22 і 23 січня проходило у Вінниці. За основу документа взяли Звернення громадських організацій, політичних партій-членів Всеукраїнського об’єднання «Майдан» з урахуванням резолюцій Народного віче.

В підсумку комісія підготувала текст Звернення, який розглянули члени президії обласної Ради. До кінця робочого дня звернення мають розглянути у фракціях обласної Ради з тим, аби вийти на єдиний варіант.

Голова обласної Ради С.Татусяк вважає, що обласна Рада має врахувати вимоги громади Вінниччини і ухвалити відповідне рішення сесії:

– Вчора до мене надійшло 4 звернення від громадськості Вінниччини. Люди вимагали винести на сесію питання про суспільно-політичну ситуацію в Україні і прийняти відповідне рішення обласної Ради. Згідно з Законом «Про місцеве самоврядування в Україні», я направив це питання на постійну комісію (з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян) і на президію. Тому що ми мусимо вирішувати такі питання колегіально і виходити на узгодженні рішення, – прокоментував ситуацію голова облради Сергій Татусяк. 

 

Повернутись Створено: 24 січня 2014 року, 15:42 Переглядів: 1080

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація