21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Завтра на сесії розглянуть суспільно-політичну ситуацію в Україні Роздрукувати

Президія обласної Ради 24 січня на своєму засіданні прийняла рішення внести до порядку денного позачергової 21 сесії обласної Ради 6 скликання, яка відбудеться 25 січня 2014 року, питання про суспільно-політичну ситуацію в Україні. Також більшістю членів президії була підтримана пропозиція, яку на прохання депутатів від опозиції поставив на голосування голова обласної Ради Сергій Татусяк, а саме: розглянути дане питання першим.

Рішенню президії передувало рішення постійної комісії обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби із корупцією, охорони прав і свобод громадян, яка відбулася під головуванням Мрачковського В.С.

На порядок денний комісія винесла питання про підготовку проекту Звернення депутатів обласної Ради до Президента України та Верховної Ради України щодо суспільно-політичної ситуації в державі.

 

При обговоренні були присутні делеговані представники від ініціативної групи Народного віче, яке 22 і 23 січня проходило у Вінниці. За основу документа взяли Звернення громадських організацій, політичних партій-членів Всеукраїнського об’єднання «Майдан» з урахуванням резолюцій Народного віче.

В підсумку комісія підготувала текст Звернення, який розглянули члени президії обласної Ради. До кінця робочого дня звернення мають розглянути у фракціях обласної Ради з тим, аби вийти на єдиний варіант.

Голова обласної Ради С.Татусяк вважає, що обласна Рада має врахувати вимоги громади Вінниччини і ухвалити відповідне рішення сесії:

– Вчора до мене надійшло 4 звернення від громадськості Вінниччини. Люди вимагали винести на сесію питання про суспільно-політичну ситуацію в Україні і прийняти відповідне рішення обласної Ради. Згідно з Законом «Про місцеве самоврядування в Україні», я направив це питання на постійну комісію (з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян) і на президію. Тому що ми мусимо вирішувати такі питання колегіально і виходити на узгодженні рішення, – прокоментував ситуацію голова облради Сергій Татусяк. 

 

Повернутись Створено: 24 січня 2014 року, 15:42 Переглядів: 989

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація